Ceza Listesi

2022  -2023    SEZONU OYNAMAMASI GEREKEN CEZALILAR
28.01.2023  29.01.2023  TARİHİNDE CEZALI DURUMDA OLANLAR     
NO KATEGORİ F.NO ADI SOYADI TAKIMI TETBİR T A.C K. CEZA
1 2 AMATÖR   ŞERİF ALİ BARDAKÇI ERDOĞMUŞSPOR 16.2.2020 8 5 MAÇ
2 2. AMATÖR 5 KORHAN KARASU GEDİZGÜCÜSPOR 8.3.2020 3 3 MAÇ
3 1 AMATÖR 7 FARUK SEZEN DAYINLARSPOR 8.12.2019 3 2 MAÇ
4 1 AMATÖR 17 RECEP ÜLVİ AKTAŞ DAYINLARSPOR 8.12.2019 5 3 MAÇ
5 1 AMATÖR 4 SAMET CENGİZ DOM. KARAKÖYSPOR 13.2.2022 2 2 MAÇ
6 1 AMATÖR 18 M. KAZIM TOKMAK EMET GENÇLİKSPOR 30.9.2018 1 1 MAÇ
7 2 AMATÖR 2 ERHAN TEKE GÜNEYKÖYSPOR 13.4.2019 3 2 MAÇ
8 1 AMATÖR 43 İBRAHİM SABAN DUM. ZAFERSPOR 13.4.2019 10 1 MAÇ
9 1 AMATÖR 8 EMRE BEYAZIT DOM. KARAKÖYSPOR 7.10.2018 5 4  MAÇ
10 U 19 TAKIM 11 ERKAN MELİH GÜNEŞ AKINCILARSPOR 1.2.2020 3 1 MAÇ
11 2 AMATÖR   ŞEFİR BEDİR EMET GENÇLERBİR. 16.2.2020 3 1 MAÇ
12 2 AMATÖR   ALİ ÖZDEMİR EMET GENÇLERBİR. 16.2.2020 3 1 MAÇ
13 2. AMATÖR 9 BURAK ÜLKE ÇAVDARHİSARSPOR 8.3.2020 1 1 MAÇ
14 2 AMATÖR 2 SAMET KINATAŞ EMET GENÇLİKSPOR 15.3.2020 2 2 MAÇ
15 1 AMATÖR 17 MEHMET ŞENTÜRK DOM. KARAKÖYSPOR 21.11.2021 10 2 MAÇ
16 1 AMATÖR 1 M. EREN DURAK GÜZELYURTSPOR 5.3.2022 4 1 MAÇ
17 1 AMATÖR 22 HACI EMRE GÖK DOM. ÇAMLICA 6.3.2022 3 2 MAÇ
18 1 AMATÖR 18 İSA KÜÇÜK DOM. ÇAMLICA 6.3.2022 2 1 MAÇ
19 1 AMATÖR 14 ADEM SARIKAYA DOM. ÇAMLICASPOR 6.3.2022 2 1 MAÇ
20 1 AMATÖR 5 KEMAL GÜNDÜZ ÇARDAKLISPOR 24.4.2022 3 3 MAÇ
21 1 AMATÖR 43 YASİN DEMİR ALTINTAŞ BLD SPOR 8.5.2022 2 1 MAÇ
22 U 16 TAKIM YÖNT ERSİN ASLAN AKINCILARSPOR 24.5.2022 1 YIL  25.4.2023
23 U 16 TAKIM 8 FEHMİ BAŞYİĞİT AKICILARSPOR 24.5.2022 3  2 MAÇ
24 1 AMATÖR 10 HÜSEYİN PİŞKİN KINIKSPOR 2.10.2022 2 1 MAÇ
25 1 AMATÖR 4 KORAY UÇAN KINIKSPOR 2.10.2022 2 1 MAÇ
26 1 AMATÖR 6 MUHAMMER SATILMIŞ KINIKSPOR 2.10.2022 2 1 MAÇ
27 1 AMATÖR 9 RECEP OZAN KINIKSPOR 2.10.2022 3 2 MAÇ
28 1 AMATÖR 8 İBRAHİM TUNÇ KINIKSPOR 2.10.2022 2 1 MAÇ
29 1 AMATÖR 11 İSMAİL UÇAN KINIKSPOR 2.10.2022 2 1 MAÇ
30 1 AMATÖR YÖNT MEHMET AKTÜRK ERDOĞMUŞSPOR 2.10.2022  1 YIL 3.10.2023
31 1 AMATÖR 2 KADİR ÇETİN GÜRAĞAÇSPOR 23.10.2022 5 2 MAÇ
32 1 AMATÖR 16 MUHAMMET HAKARAYAN BEYKÖYSPOR 30.10.2022 5 1 MAÇ
33 1 AMATÖR 6 TİMURCAN AKKIZ ASLANAPASPOR 30.10.2022 8 1 MAÇ
35 1.AMATÖR YÖNT MURAT SİRKE BAĞLIKSPOR 30.10.2022 6 AY 30.4.2023
36 1 AMATÖR 9 ŞÜKRÜ DİZER BAĞLIKSPOR 30.10.2022 8 5 MAÇ
37 1 AMATÖR 15 BAYRAM SARICA YAYLACIKSPOR 20.11.2022 6 3 MAÇ
38 1 AMATÖR 4 AHMET FARUK SAĞLAM GÜRAĞAÇSPOR 20.11.2022 1 1 MAÇ
39 1 AMATÖR 20 M. YASİR CANDAN DOM. KARAKÖYSPOR 20.11.2022 5 2 MAÇ
40 1 AMATÖR 10 MUSA KARAKOYUN MURATLISPOR 20.11.2022 3 1 MAÇ
41 U 16 TAKIM YÖNT ZAFER TEKELİ S.İDMANYURDU 17.11.2022 6 AY 18.5.2023
42 1 AMATÖR 9 CEMİL ÇELEN GÖKLER BLD SPOR 3.12.2022 2 YIL  
43 1 AMATÖR 20 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 4.12.2022 4 2 MAÇ
44 U 16 TAKIM 12 NURULLAH ÜSTÜN EMETSPOR 14.12.2022 3 3 MAÇ
45 U 16 TAKIM 8 ERCAN AYGÜN EMETSPOR 14.12.2022 3 3 MAÇ
46 1 AMATÖR  7 SERDAR KARAYER AĞAÇKÖYSPOR 17.12.2022 4 1 MAÇ
47 1 AMATÖR  26 M. HASAN DUVARCI EMET GENÇLERBİR 17.12.2022 5 4 MAÇ
48 1 AMATÖR  5 İBRAHİM EMİN AKBAŞ KÜT. CEZAEVİSPOR 18.12.2022 4 2 MAÇ
49 S AMATÖR  15 SAMET  OKUMUŞ SARIOT  GENÇLİK 18.12.2022 5 3 MAÇ
50 1 AMATÖR  5 YUSUF KESKİN ZIĞRASPOR 24.12.2022 4 2 MAÇ
51 1 AMATÖR  10 ERAY EROĞLU KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 24.12.2022 1 1 MAÇ
52 1 AMATÖR  12 MEHME ALİ NOMENOĞLU KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 24.12.2022 2 2 MAÇ
53 1 AMATÖR  26 SEZER ARI DURABEYSPOR 25.12.2022 4 3 MAÇ
54 1 AMATÖR  7 TAHİRCAN KISA DOMANİÇSPOR 25.12.2022 1 1 MAÇ
55 1 AMATÖR  8 MEH. ZÜBEYR KARABULUT MURATLISPOR 25.12.2022 3 2 MAÇ
56 1 AMATÖR  YÖNT ERDEM YÜCE TAV. GENÇLERGÜCÜ 25.12.2022 3 AY 26.3.2023
57 1 AMATÖR  4 ENES ERDOĞAN DUM. ZAFERSPOR 25.12.2022 5 3 MAÇ
58 1 AMATÖR  21 RAMAZAN ZENGİN AĞAÇKÖYSPOR 25.12.2022 4 2 MAÇ
59 1 AMATÖR  88 CEMAL DİNÇ GÜZELYURTSPOR 25.12.2022 5 3 MAÇ
60 U 16  TAKIM ANT HAKAN DÖNMEZ TKİ TAV. LİNYİTSPOR 28.12.2022 1 AY 28.1.2023
61 U 16 TAKIM YÖNT ADNAN BAYRAMOĞLU A BÜYÜK SAKASPOR 1.1.2023 1 YIL   
62 U 18 TAKIM 8 YUNUS AÇIKGÖZ TAV. GENÇLİKSPOR 7.1.2023 2 1 MAÇ
63 U 18 TAKIM 14 BERKAY AL EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
64 U 18 TAKIM 1 İSMAİL SUSUZLU EMETSPOR 7.1.2023 4 4 MAÇ
65 U 18 TAKIM 15 ŞAH İSMAİL ERDOĞAN EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
66 U 18 TAKIM 9 RAMAZAN ALTIN EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
67 U 18 TAKIM 4 SELMAN EMİR YILMAZ EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
68 U 18 TAKIM 3 A . MÜCAHİT KURNAZ EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
69 U 18 TAKIM 7 HALİL İĞİDİŞLİ EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
70 U 18 TAKIM 6 HASAN TURAN EMETSPOR 7.1.2023 3 3 MAÇ
71 1 AMATÖR 4 MEHMET KOÇ YEMİŞLİ GENÇLİK 8.1.2023 1 1 MAÇ
72 1 AMATÖR 16 AHMET ÇOKER EMET GENÇLERBİR 8.1.2023 2 2 MAÇ
73 1 AMATÖR 15  MUSTAFA İNCEER EMET GENÇLERBİR 8.1.2023 1 1 MAÇ
74 1 AMATÖR 14 TALHA YILMAZ DEMİRBİLEKSPOR 8.1.2023 2 1 MAÇ
75 1 AMATÖR 43 SÜLEYMAN KILINÇ ÇARDAKLISPOR 8.1.2023 2 1 MAÇ
76 1 AMATÖR 14 İSMAİL SÖNMEZ E. GEDİZ BLD GAZİ 8.1.2023 3 1 MAÇ
77 U 18 TAKIM 9 HASAN KARAAĞAÇ ULUOYMAK 1 EYLÜL 14.1.2023 3 2 MAÇ
78 U 18 TAKIM 4 BEDİR GÖRKEM BİLGİLİ TAV. GENÇLİKSPOR 14.1.2023 2 2 MAÇ
79 U 18 TAKIM 3 YASİN FIRAT TAV. GENÇLİKSPOR 14.1.2023 1 1 MAÇ
80 1 AMATÖR 6 CİHAT SİCİM 1977 VEFASPOR 15.1.2023 3 2 MAÇ
81 1 AMATÖR 7 MEHMET ALİ ÖREN MUHİPLER FATİH 15.1.2023 2 1 MAÇ
82 1 AMATÖR 2 BURAK KABAŞ GEDİZ GENÇLİK 15.1.2023 2 1 MAÇ
83 1 AMATÖR 17 KEMALCAN DEMİR GEDİZ GENÇLİK 15.1.2023 2 1 MAÇ
84 1 AMATÖR 1 İBRAHİM AKTÜRK GEDİZ GENÇLİK 15.1.2023 2 1 MAÇ
85 1 AMATÖR 2 BURAK TUNÇ GÖKLER BLD SPOR 15.1.2023 2 1 MAÇ
86 U 18 TAKIM 18 İBRAHİM SERT BALKAN TEMİKSPOR 17.1.2022 4 1 MAÇ
87 U 18 TAKIM 8 İBRAHİM KOYAK KÜTAHYA PERLİSPOR 21.1.2022 4 2 MAÇ
88 U 18 TAKIM 17 İBRAHİM TALHA BARAN KÜTAHYA PERLİSPOR 21.1.2022 3 1 MAÇ
89 U 18 TAKIM 18 MEHMET TAŞ KÜTAHYA PERLİSPOR 21.1.2022 4 2 MAÇ
90 S.AMATÖR 21 OZAN DEMİRCİ TUNÇBİLEK BLD SPOR 21.1.2022 1 1 MAÇ
91 S. AMATÖR ANTR YILMAZ YAMAN TUNÇBİLEK BLD SPOR 21.1.2022 10 GÜN 31.1.2023
92 S. AMATÖR ANTR ERHAN HORASNALI KÜT. SERAMİKSPOR 21.1.2022 10 GÜN 31.1.2023
93 S. AMATÖR ANTR ZEKİ KÜRT KÜT. SERAMİKSPOR 21.1.2022 1 AY 22.2.2023
94 S. AMATÖR 10 İSMAİL KORBA  ALTINTAŞ BLD 22.1.2022 1 1 MAÇ
95 S. AMATÖR YÖNT YASİN DEMİR ALTINTAŞ BLD 22.1.2022 2 AY 23.3.2023
96 S. AMATÖR 12 MEHMET VOLKAN BAŞ 1867 SİMAVSPOR 22.1.2022 1 1 MAÇ
97 S. AMATÖR YÖNT RECEP ELMÜLK 1867 SİMAVSPOR 22.1.2022 1 AY  23.2.2023
98 1 AMATÖR 13 ABDULLAH KAYA ZIĞRASPOR 22.1.2022 1 1 MAÇ
99 1 AMATÖR YÖNT EKREM TOZ AN BAHÇELİEVLER 22.1.2022 1 AY 23.1.2023
100 1 AMATÖR 8 BURAK MEHET AY AĞAÇKÖYSPOR 22.1.2022 1 1 MAÇ
101 1 AMATÖR 7 ŞAHŞNCAN GÜLÜMGÜL ASLANAPASPOR 22.1.2022 1 1 MAÇ
102 1 AMATÖR ANTR KERİM SARA KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 22.1.2022 15 GÜN 16.2.2023
103 1 AMATÖR ANTR İSMAİL ASA TAV. GENÇLERGÜCÜ 22.1.2022 15 GÜN 16.2.2023
104 1 AMATÖR 3 EYYÜP ŞENGÜL YAYLACIKSPOR 22.1.2022 1 1 MAÇ
105 1 AMATÖR 7 FURKAN BÜBER BEYKÖYSPOR 22.1.2022 3 3 MAÇ
106 1 AMATÖR 5 SÜLEYMAN BEYAZGÜL DOM. ÇAMLICASPOR 22.1.2022 2 2 MAÇ
107 1 AMATÖR 30 SÜLEYMAN YILDIRIM DOM. KARAKÖYSPOR 22.1.2022 3 3 MAÇ
108 1 AMATÖR YÖNT ÖMER YILDIRIM DOM.  KARAKÖYSPOR 22.1.2022 2 AY 23.3.2023
109 U 18 TAKIM 6  OSMAN IŞIK AĞAÇKÖYSOPOR 24.1.2022   TEDBİRLİ
110 U 18 TAKIM 43 İBRAHİM KSKİN ERDOĞMUŞSPOR 25.1.2023   TEDBİRLİ
               
               
                                 Nuri ERCURA           MURAT CENGİZ  
                             Futbol İl Temsilcisi                                ASKF Başkanı