Ceza Listesi

                  2019 - 2020 SEZONU   OYNAMAMASI GEREKEN  CEZALILAR 
     (  15  / 11  /  2019 )      sayfa 1
1 2 AMATÖR 16 ENES ERUSLU DAĞÇEŞMESPOR 08.05.2016 2 1 MAÇ
2 2. AMATÖR 15 FAHRETTİN CAN ALTINTAŞ BLD. GENÇ 28.05.2017 1 1 MAÇ
3 2 AMATÖR 8 MUSTAF KART ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
4 2 AMATÖR 11 MEHMET ŞENTÜRK ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
5 S. AMATÖR 14 R. YİĞİT ALTINKAYNAK HACIKEBİRSPOR 20.05.2017 2 2 MAÇ
6 2. AMATÖR 15 OĞUZHAN UÇAR TUNÇBİLEK BLD.  17.03.2019 3 1 MAÇ
7 2. AMATÖR 5 ZİYA SAKA TUNÇBİLEK BLD. 17.03.2019 3 1 MAÇ
8 1 AMATÖR YÖNT MUHARREM TEKDEMİR KÜT. DEMİRSPOR 13.10.2019 2 AY  
9 2 AMATÖR 8 ÜNAL BİLGİLİ ALTINKENT BLD. 14.04.2019 2 2 MAÇ
10 2 AMATÖR 17 ABDULLAH KARACA ALTINKENT BLD 14.04.2019 1 1 MAÇ
11 U 16 TAKIM   MELİH ASLAN KÜT. YEŞİLAYSPOR 13.06.2019 3 3 MAÇ
12 U 17 YÖNT ADİL ÇETİN S. ÇİTGÖ SAZLIKSPOR 02.02.2019 1 YIL  
13 U 19 TAKIM 3 HASAN HÜSEYİN BAYRAM AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
14 U 19 TAKIM 6 HALİL İBRAHİM ALTUN AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
15 U 19 TAKIM 10 SERHAT YILMAZ AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
16 U 19 TAKIM 17 MEHMET KÖSEM AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
17 U 19 TAKIM 14 YASİN ÖZTÜRK AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
18 U 19 TAKIM 12 RASİM ERİŞEN AĞAÇKÖYSPOR 25.03.2017 10 10 MAÇ
19 1 AMATÖR 13 RAMAZAN ZENGİN AĞAÇKÖYSPOR 03.12.2017 3 3 MAÇ
20 1 AMATÖR 14 KADER BUHAN BEYCESPOR 14.01.2018 1 1 MAÇ
21 2 AMATÖR YÖNT İLHAN ÖCALAN SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 05.05.2019 6 AY  
22 2 AMATÖR 9 İSA KÜCÜK DOM. ÇAMLICASPOR 25.03.2018 10 1 MAÇ
23 1 AMATÖR 8 EMRE BEYAZIT DOM. KARAKÖYSPOR 07.10.2018 5 4  MAÇ
24 1 AMATÖR 12 ZEKERİYA SOLAK BAĞLIKSPOR 28.11.2018 3 1 MAÇ
25 S.A.L. 4 ÖZGÜR KILIÇ KÜT. GEN. SHÇEK 24.03.2019 3 3 MAÇ
26 U 19 TAKIM 13 KENAN GÜNEL AKINCILARSPOR 31.03.2018 2 2 MAÇ
27 1 AMATÖR 17 HASAN HÜSEYİN ASLAN 30 AĞUSTOSSPOR 06.10.2019 6 2 MAÇ
28 1 AMATÖR 8 HAKAN AYDEMİR MUHİPLER FATİH 06.10.2019 6 1 MAÇ
29 1 AMATÖR 17 ERTAN ÇAKIR SAVCILARSPOR 13.10.2019 4 1 MAÇ
30 1 AMATÖR ANT AHMET BAL BOZBELENLİLERSPOR 20.10.2019 1 AY  
31 1 AMATÖR K BŞK KEMAL DURGUN BOZBELENLİLERSPOR 20.10.2019 3 AY  
32 U 19 TAKIM 4 A. KEMAL MAGAK EMET GENÇLİKSPOR 26.10.2019 2 1 MAÇ
33 U 19 TAKIM 11 HAKAN DAĞŞAN EMET GENÇLİKSPOR 26.10.2019 2 1 MAÇ
34 U 19 TAKIM 6 SAMET VAROL EMET GENÇLİKSPOR 26.10.2019 2 1 MAÇ
35 U 19 TAKIM ANTR EFTAL ÜLKER EMET GENÇLİKSPOR 26.10.2019 15 GÜN  
36 S AMATÖR 5 MUSTAFA MARAL E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 27.10.2019 2 1 MAÇ
37 1 AMATÖR 2 MUHAMMET ALPARSLAN KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 27.10.2019 2 1 MAÇ
38 1 AMATÖR 17 OĞUZHAN BAL ALTINTAŞ BLD SPOR 27.10.2019 3 2 MAÇ
39 1 AMATÖR 8 FATİH KAYA ÇOBANKÖYSPOR 27.10.2019 5 3 MAÇ
40 1 AMATÖR 17 T. RIDVAN KAHRAMAN ÇARDAKLISPOR 27.10.2019 4 2 MAÇ
41 1 AMATÖR 13 A ABDULLAH DEĞİRMENC EMET BORSPOR 27.10.2019 3 1 MAÇ
42 U 19  TAKIM  9 M BERKAY ÖLMEZ TAV. GENÇLİKSPOR 29.10.2019 1 1 MAÇ
43 U 19 TAKIM 9 İLYAS KOCATAŞ KÜT. CEZAEVİSPOR 29.10.2019 3 2 MAÇ
44 1 AMATÖR 4 ORHAN EFETÜRK ESKİ GEDİZ BLD GAZİ 29.10.2019 1 1 MAÇ
45 U 19 TAKIM 5 RIZA SALTIK EMET GENÇLİKSPOR 02.11.2019 1 1 MAÇ
46 1 AMATÖR 17 ALPARSLAN ALAYBEYOĞ ZIĞRASPOR 03.11.2019 2 2 MAÇ
47 1 AMATÖR 13 İBRAHİM ESİN ALAYUNTSPOR 03.11.2019 1 1 MAÇ
48 1 AMATÖR 20 SEDAT ÇAY SİNERKÖY GENÇLİK 03.11.2019 3 3 MAÇ
49 1 AMATÖR 3 NAZİF EREN CAN SİNERKÖY GENÇLİK 03.11.2019 1 1 MAÇ
50 1 AMATÖR 48 MURAT AKTAŞ KÜT. ÇAYIRBAŞI 03.11.2019 1 1 MAÇ
51 1 AMATÖR 6 BURHAN AYKAÇIN KÜT. ÇAYIRBAŞI 03.11.2019 1 1 MAÇ
52 1 AMATÖR 9 M ALİ TOSUN KÜT. ÇAYIRBBAŞI 03.11.2019 1 1 MAÇ
53 1 AMATÖR YÖNT ALİ BAL ASLANAPASPOR 03.11.2019 1 AY  
54 1 AMATÖR 30 MUSTAFA DALKILIÇ DOM. KARAKÖYSPOR 03.11.2019 2 1 MAÇ
55 1 AMATÖR 34 MEHMET ŞANTÜRK DOM. KARAKÖYSPOR 03.11.2019 2 1 MAÇ
56 1 AMATÖR 44 A FARUK SAĞLAM DOM. KARAKÖYSPOR 03.11.2019 2 1 MAÇ
57 1 AMATÖR 10 HÜSEYİN ÖZELCE GEDİZ GENÇLİKSPOR 03.11.2019 2 2 MAÇ
58 1 AMATÖR 7 ÇAĞRI DOĞRU DEMİRCİKÖYSPOR 03.11.2019 3 3 MAÇ
59 S AMATÖR 7 MEHMET EMİN BÜBER TAV. MOYMULSPOR 03.11.2019 2 2 MAÇ
60 S AMATÖR 15 SONER YILDIRIM TAV. MOYMULSPOR 03.11.2019 1 1 MAÇ
61 S AMATÖR 12 RECEP EMRE KART 1867 SİMAVSPOR 03.11.2019 3 2 MAÇ
62 1 AMATÖR 6 BAVKAR FADOVA TAUNK EYNALSPOR 03.11.2019 1 1 MAÇ
63 S AMATÖR 5 BEYHAN ACAR HACIKEBİRSPOR 09.11.2019 1 1 MAÇ
64 S AMATÖR 2 ALİ SATILMIŞ 1867 SİMAVSPOR 10.11.2019 2 2 MAÇ
65 S AMATÖR ANTR YILMAZ YAMAN TAV. GENÇLİKSPOR 10.11.2019 10 GÜN  
66 1 AMATÖR 6 M USEME CANDAN BOZBELENLİLERSPOR 10.11.2019 1 1 MAÇ
67 1 AMATÖR 10 HÜSEYİN IŞIK DOM. ÇAMLICASPOR 10.11.2019 1 1 MAÇ
68 1 AMATÖR 4 HÜSEYİN KAĞAN ŞENER S. ÇİTGÖL SAZLIK 10.11.2019 2 2 MAÇ
69 1 AMATÖR 6 NURİ MENCİK BEYCESPOR 10.11.2019 3 3 MAÇ
70 1 AMATÖR YÖNT MEHMET  KARACA BEYCESPOR 10.11.2019 15 GÜN  
71 U 19 TAKIM YÖNT ÇAĞLAYAN KOYUN HİSARCIK BLD. SPOR 10.11.2019 10 GÜN  
72 U 19 TAKIM 7 SAİM CAN KÜT. SERAMİKSPOR 10.11.2019 1 1 MAÇ
73 U 19 TAKIM 1 NEFER BAĞDAT KÜT. SERAMİKSPOR 10.11.2019 1 1 MAÇ
74 U 19 TAKIM ANTR MUSTAFA AVŞAR KÜT. SERAMİKSPOR 10.11.2019 10 GÜN  
75
           
                        NURİ ERCURA                                                                    MURAT CENGİZ                                   
                    FUTBOL İL TEMSİLCİSİ                                                         ASKF BAŞKANI