1. hafta maç programı
Başlık: 1. hafta maç programı

Tarih: 2021-10-30

Haftanın Maçları

           
06.11.2021     CUMARTESİ 
SÜPER AMATÖR ÖZEL İDARE KÖY HZM TUNÇBİLEK BELEDİYE 06.11.2021 14:00 TOKİ SAHASI    1
07.11.2021     PAZAR
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR E.Ç.ÇAĞLAYANA AZOT 07.11.2021 14:00 TAV. ADA STADYUMU
           
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA CEZAEVİSPOR ÖZBEKSPOR 07.11.2021 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME SİNERKÖY GENÇLİK PARMAKÖREN GENÇLİK 07.11.2021 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HST. SPOR DUMLUPINAR ZAFER 07.11.2021 15:00 30 AĞUSTOS STADI
           
1. AMATÖR KÜME 30 AĞUSTOSSPOR KÜTAHYA CAMLICASPOR 07.11.2021 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME AĞAÇKÖYSPOR ANADOLU BAHCELİEVLER 07.11.2021 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA PERLİSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 07.11.2021 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
           
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇAKIRSAZ KÜTAHYA PINARSPOR 07.11.2021 11:00 TOKİ SAHASI  1
1. AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR ZIĞRASPOR 07.11.2021 13:00 TOKİ SAHASI  1
1. AMATÖR KÜME SEVDİĞİN ALİBEYKÖY KÜTAHYA GENÇ SHÇEK  07.11.2021 15:00 TOKİ SAHASI  1
           
1. AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR TERMİKSPOR 07.11.2021 10:45 YEŞİLAY SAHASI
1. AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR ASLANAPASPOR 07.11.2021 13:00 YEŞİLAY SAHASI
1. AMATÖR KÜME 1922 DUMLUPINARSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 07.11.2021 15:15 YEŞİLAY SAHASI
           
SÜPER AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR 1867 SİMAVSPOR 07.11.2021 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME GÜZELYURTSPOR ÇOBANKÖYSPOR 07.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
SÜPER AMATÖR TAV. MOYMULSPOR TEPECİKSPOR 07.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
           
1. AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR ÇARDAKLISPOR 07.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
1. AMATÖR KÜME ÖMERBEYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 07.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
           
1. AMATÖR KÜME YAYLACIKSPOR ÇUKURKÖYSPOR 07.11.2021 11:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
SÜPER AMATÖR AKINCILARSPOR MURATLISPOR 07.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
1. AMATÖR KÜME TAVŞANLI 3 EYLÜL HANIMÇEŞMESPOR 07.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
           
1. AMATÖR KÜME DOMANİÇSPOR DOMANİÇ KARAKÖYSPOR 07.11.2021 12:00 DOMANİÇ SAHASI
1. AMATÖR KÜME DOMENİÇ ÇAMLICA SARIOT GENÇLİK 07.11.2021 14:00 DOMANİÇ SAHASI
           
SÜPER AMATÖR ULUOUMAK 1 EYLÜL HACIKEBİRSPOR 07.11.2021 14:00 GEDİZ SAHASI
           
SÜPER AMATÖR HİSARCIK BELEDİYE KÜTAHYA SERAMİKSPOR 07.11.2021 14:00 HİSARCIK SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME EMETBORSPOR BEYCESPOR 07.11.2021 14:00 EMET SAHASI 
           
1. AMATÖR KÜME SİMAV DARICASPOR DEMİRCİKÖYSPOR 07.11.2021 11:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME DAĞARDI GENÇLİK SİMAV KESTELSPOR 07.11.2021 13:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME SİMAV İDMANYURDU GÜNEYKÖYSPOR 07.11.2021 15:00 SİMAV   SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME NAŞASPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 07.11.2021 10:45 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK EMET GENÇLERBİRLİĞİ 07.11.2021 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME YEMİŞLİ GENÇLİK KINIKSPOR 07.11.2021 15:15 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME KUŞUSPOR EMET GENÇLİKSPOR 07.11.2021 14:00 PAZARLAR SAHASI