10. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 10. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-11-16

Haftanın Maçları

16 .11.2019 CUMARTESİ
 
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR  TEPECİKSPOR 16.11.2019 15:00 TOKİ STADI 1
U 19 TAKIMLAR KÜT. CEZAEVİSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 16.11.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. ÇAMLICASPOR 16.11.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 16.11.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ- SPOR 16.11.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR  DPÜ SPOR 16.11.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR AKINCILARSPOR 16.11.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR HANIMÇEŞMESPOR 16.11.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 16.11.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR HİSARCIK BLD. SPOR EMET GENÇLİKSPOR 16.11.2019 13:00 HİSARCIK SAHASI
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 16.11.2019 12:00 SİMAV   SAHASI
U 19 TAKIMLAR EYNALSPOR 1867 SİMAVSPOR 16.11.2019 14:30 SİMAV   SAHASI
 
17.11 2019 PAZAR
 
S. AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 17.11.2019 15:00 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY SİNERKÖY GENÇLİK 17.11.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜMAŞSPOR SEYİTÖMER BLD. SPOR 17.11.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR ZIĞRASPOR 1977 VEFASPOR 17.11.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR AĞAÇKÖYSPOR ASLANAPASPOR 17.11.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK  30 AĞUSTOSSPOR 17.11.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ALAYUNTSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 17.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR  BLD. KÜTAHYASPOR 17.11.2019 12:00 YEŞİLAY SAHASI
S. AMATÖR DPÜ SPOR TAV. MOYMULSPOR 17.11.2019 13:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
1 AMATÖR ALTINTAŞ BL GENÇLİK KÜT. DEMİRSPOR 17.11.2019 15:00 ALTINTAŞ SAHASI
1 AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR ÖZBEKSPOR 17.11.2019 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 17.11.2019 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
1 AMATÖR DAĞÇEŞMESPOR BEYKÖYSPOR 17.11.2019 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S. AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 17.11.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR BOZBELENLİLERSPOR HANIMÇEŞMESPOR 17.11.2019 11:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 17.11.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR AYVALISPOR ÇUKURKÖYSPOR 17.11.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR TUNÇBİLEK BLD. SPOR ÇARDAKLISPOR 17.11.2019 13:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇ ÇAMLICA MURATLISPOR 17.11.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇ SPOR DOMANİÇ KARAKÖYSPOR 17.11.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR GEDİZ GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 17.11.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR ALTINKENT BLD. SPOR EMET BORSPOR 17.11.2019 15:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR HİSARCIK BLD. SPOR ESKİ GEDİZ BL GAZİSPOR 17.11.2019 14:00 HİSARCIK SAHASI
1 AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 17.11.2019 11:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR KINIKSPOR SAVCILARSPOR 17.11.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
S. AMATÖR 1867 SİMAVSPOR HACIKEBİRSPOR 17.11.2019 15:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR DEMİRCİKÖYSPOR BEYCESPOR 17.11.2019 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
18 .11.2019 PAZARTESİ
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR 30 AĞUSTOSSPOR 18.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR TERMİKSPOR 18.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 18.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR HANIMÇEŞMSPOR TEPECİKSPOR 18.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 2
 
19 .11.2019 SALI
 
U 12 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. GEN. SHÇEK SPOR 19.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 19.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 19.11.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. SERAMİKSPOR 19.11.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 19.11.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
 
20 .11.2019 ÇARŞAMBA
 
U 12 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT BLD. KÜTAHYASPOR 20.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÇEK  KÜT. YEŞİLAYSPOR 20.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR HANIMÇEŞMESPOR 20.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TEPECİKSPOR 20.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 2
 
21 .11.2019 PERŞEMBE 
 
U 12 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR A BÜYÜK SAKASPOR 21.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR TERMİKSPOR  E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 21.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR  GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 21.11.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 21.11.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ SPOR 21.11.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR  KÜT. ÇAMLICASPOR 21.11.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
 
22 .11.2019 CUMA 
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR  BLD KÜTAHYASPOR 22.11.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR TERMİKSPOR 22.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 22.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR TEPECİKSPOR AKINCILARSPOR 22.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR HANIMÇEŞMSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 22.11.2019 15:00 TAV KARAKOVA SAHASI 2