15. Hafta maç programı
Başlık: 15. Hafta maç programı
Tarih: 2023-12-29
Haftanın Maçları
Tarih: 2023-12-29
Haftanın Maçları
15. HAFTA MAÇ PROGRAMI | ||||
30 .12.2023 CUMARTESİ | ||||
U 18 TAKIMLAR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | 30 AĞUSTOSSPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | E.Ç.DEVLET HST. SPOR | KÜTAHYA DEMİRSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | KÜTAHYA PINARSPOR | 13:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
U 18 TAKIMLAR | BALKAN TERMİKSPOR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 15:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
BAL LİGİ | Ö. İDARE KÖY HZM SPOR | ASARLIK GENÇLKSPOR | 14:00 | TOKİ SAHASI |
BAL LİG | TEPECİKSPOR | BİLECİK 1969 SK | 14:00 | TAVŞANLI ADA SAHASI |
U 18 TAKIMLAR | HANIMÇEŞMEPOR | AKINCILARSPOR | 14:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 18 TAKIMLAR | GEDİZ GENÇLİKSPOR | ALTINKENT BLD SPOR | 14:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
U 18 TAKIMLAR | BEYCESPOR | DAĞARDI GENÇLİKSPOR | 14:00 | SİMAV İLÇE STADI |
31.12 .2023 PAZAR | ||||
1. AMATÖR KÜME | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 1977 VEFASPOR | 12:30 | 30 AĞUSTOS STADI |
1. AMATÖR KÜME | 30 AĞUSTOSSPOR | KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR | 14:30 | 30 AĞUSTOS STADI |
1. AMATÖR KÜME | ALAYUNTSPOR | KÜTAHYA ÇAMLICASPOR | 12:30 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | KÜTAHYA DEMİRSPOR | KÜTAHYA ÇİNİSPOR | 14:30 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR | AND BAHCELİEVLER | 12:30 | TOKİ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | REZA ALİBEYKÖYSPOR | AĞAÇKÖYSPOR | 14:30 | TOKİ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | DUM. PINAR ZAFERSPOR | İSAKÖYSPOR | 14:00 | DUMLUPINAR İLÇE SAH |
1 AMATÖR KÜME | HAYMEANASPOR | BÜKERLERSPOR | 12:00 | DOMANİÇ İLÇE STADI |
1 AMATÖR KÜME | DURABEYSPOR | MURATLISPOR | 14:30 | DOMANİÇ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | ERDOĞMUŞSPOR | MUHİPLER FATİHSPOR | 11:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR | GÖKLER BŞD SPOR | 13:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | GEDİZ GENÇLİKSPOR | GEDİZGÜCÜSPOR | 15:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | YEŞİLÇAYSPOR | E. GEDİZ BLD GAZİSPOR | 14:00 | YEŞİLÇAY SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | EMETBORSPOR | NAŞASPOR | 14:00 | EMET İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | SÖĞÜT GENÇLİKSPOR | HİSARÇIK BLD SPOR | 12:30 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | SAVCILARSPOR | EMET GENÇLERBİRLİĞİ | 14:30 | SİMAV İLÇE STADI |
1 . AMATÖR KÜME | S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR | 14:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |