19 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 19 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2020-01-18

Haftanın Maçları

18.01 2020 CUMARTESİ
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÇEK KÜT. SERAMİKSPOR 18.01.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 PLAY-OF BLD. KÜTAHYASPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 18.01.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 PLAY-OF Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR BLD. KÜTAHYASPOR 18.01.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 12 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 18.01.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI  1 
U 12 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 18.01.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI  2 
U 16 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 18.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI  
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 18.01.2019 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 16 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TEPECİKSPOR 18.01.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 12 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 18.01.2019 13:30 GEDİZ SAHASI
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 18.01.2019 15:30 GEDİZ SAHASI
 
19.01 2020 PAZAR
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 19.01.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1.KÜME PLAY-OF TUNÇBİLEK BLDSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 19.01.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
S AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR KÜT. SERAMİKSPOR 19.01.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 19.01.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 KÜME PLAY-OF MURATLISPOR HİSARCIK BLD. SPOR 19.01.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 KÜME PLAY-OF BEYKÖYSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 19.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR DPÜ SPOR TEPECİKSPOR 19.01.2019 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
S AMATÖR AKINCILARSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 19.01.2019 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR HACIKEBİRSPOR 19.01.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2. AMATÖR GÜZELYURTSPOR DERBENTSPOR 19.01.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 19.01.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2. AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR KURUÇAYSPOR 19.01.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2.AMATÖR DEREBOYU YAĞMURLU TAV. 3 EYLÜLSPOR 19.01.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2. AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR PAZARLARSPOR 19.01.2019 11:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR SİMAV KESTELSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 19.01.2019 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR SİMAV DARICISPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 19.01.2019 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR KUŞUSPOR NAŞASPOR 19.01.2019 14:00 PAZARLAR SAHASI
 
20.01 2020 PAZARTESİ
 
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 20.01.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 20.01.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 12 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 20.01.2019 15:30 GEDİZ SAHASI
 
21.01 2020 SALI
 
U 16 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST  SPOR KÜT. SERAMİKSPOR 21.01.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR TERMİKSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 21.01.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 21.01.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT GENÇ SHÇEK SPOR 21.01.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 12 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR HANIMÇEŞMESPOR 21.01.2019 15:30 TAV KARAKOVA SAHASI 1
U 16 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 21.01.2019 15:30 GEDİZ SAHASI
 
22.01 2020  ÇARŞAMBA
 
U 12 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 22.01.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI  2 
U 16 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 22.01.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
 
23.01 2020 PERŞEMBE
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 23.01.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 23.01.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR TERMİKSPOR 23.01.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÇEK E.Ç.DEVLET HST. SPOR 23.01.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 23.01.2019 15:30 GEDİZ SAHASI
 
24.01 2020 CUMA
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 24.01.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI 1 
U 12 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 24.01.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI  2 
U 16 TAKIMLAR TEPECİKSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 24.01.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI