2. Hafta Maç Proğramı
Başlık: 2. Hafta Maç Proğramı

Tarih: 2021-11-13

Haftanın Maçları

13.11.2021     CUMARTESİ 
BAL LİGİ E.Ç.ÇAĞLAYANA AZOT GEREDE  1970  FK. 13.11.2021 14:00 TOKİ SAHASI 1 
           
1. AMATÖR KÜME AND. BAHÇELİEVLER  KÜTAHYA PERLİSPOR 13.11.2021 13:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR KÜTHAYA SERAMİKSPOR TAV. MOYMULSPOR 13.11.2021 15:00 30 AĞUSTOS STADI
           
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇAMLICASPOR AĞAÇKÖYSPOR 13.11.2021 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA DEMİRSPOR 1977 VEFASPOR 13.11.2021 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
           
14 .11.2021     PAZAR
1. AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 14.11.2021 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME KÜT.  GENÇ SHÇEK İNKÖY ENGİNSPOR 14.11.2021 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME TERMİKSPOR  KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR 14.11.2021 15:00 30 AĞUSTOS STADI
           
1. AMATÖR KÜME PARMAKÖREN GENÇLİK ALTINTAŞ BL  GENÇLİK 14.11.2021 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME ÖZBEKSPOR  E.Ç.DEVLET HST. SPOR 14.11.2021 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR SİNERKÖY GENÇLİK 14.11.2021 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
           
SÜPER AMATÖR HACIKEBİRSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 14.11.2021 11:30 TOKİ SAHASI  1
BAL LİGİ KÜTAHYA YEŞİLAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 14.11.2021 14:00 TOKİ SAHASI  1
           
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA PINARSPOR ALAYUNTSPOR 14.11.2021 14:00 YEŞİLAY SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME ASLANAPASPOR 30 AĞUSTOSSPOR 14.11.2021 14:00 ASLANAPA SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME DUMLUPINAR ZAFER 1922 DUMLUPINARSPOR 14.11.2021 15:00 DUMLUPINAR İLÇE  SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR YAYLACIKSPOR 14.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
SÜPER AMATÖR TUNÇBİLEK BLD SPOR AKINCILARSPOR 14.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
           
1. AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 14.11.2021 11:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
1. AMATÖR KÜME ÇUKURKÖYSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 14.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
SÜPER AMATÖR TEPECİKSPOR ÖZEL İDARE KÖY HZM 14.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
           
1. AMATÖR KÜME GÜRAĞAÇSPOR BAĞLIKSPOR 14.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
SÜPER AMATÖR ÇARDAKLISPOR ÖMERBEYSPOR 14.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
           
1. AMATÖR KÜME ÇUKURÇA BLD SPOR DOMANİÇ ÇAMLICASPOR 14.11.2021 11:00 DOMANİÇ SAHASI
1. AMATÖR KÜME SARIOT GENÇLİKSPOR DOMANİÇSPOR 14.11.2021 13:00 DOMANİÇ SAHASI
SÜPER AMATÖR MURATLISPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 14.11.2021 15:00 DOMANİÇ SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME EMET GENÇLERBİRLİĞİ DAĞARDI GENÇLİKSPOR 14.11.2021 13:00 EMET SAHASI 
1. AMATÖR KÜME EMET GENÇLİKSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 14.11.2021 15:00 EMET SAHASI 
           
1. AMATÖR KÜME BEYCESPOR SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK 14.11.2021 11:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME SİMAV KESTELSPOR SİMAV DARICISPOR 14.11.2021 13:00 SİMAV   SAHASI
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR HİSARCIK BELEDİYE 14.11.2021 15:00 SİMAV   SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME KINIKSPOR SİMAV İDMANYURDU 14.11.2021 10:45 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR NAŞASPOR 14.11.2021 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME SÖĞÜT GENÇLİKSPOR KUŞUSPOR 14.11.2021 15:15 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 14.11.2021 14:00 PAZARLAR SAHASI