21 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 21 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2020-02-01

Haftanın Maçları

01.02 2020 CUMARTESİ
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 01.02.2020 15:00 30 AĞUSTOS STADI  
S. AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT TAV. GENÇLİKSPOR 01.02.2020 14:00 TOKİ SAHASI 
U 19 PLAY-OF AKINCILARSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 01.02.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 PLAY-OF S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 01.02.2020 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
02.02 2020 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD. KÜTAHYASPOR BURSA YILDIRIMSPOR 02.02.2020 14:00 HALİL AKKAŞ STADI
U 16 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 02.02.2020 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR KÜT. CEZAEVİSPOR AND BAHCELİEVLERSPOR 02.02.2020 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2. AMATÖR KÜT. ÇİNİSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 02.02.2020 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HZM-  TERMİKSPOR 02.02.2020 11:00 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR  PARMAKÖREN GENÇLİK 1922 DUMLUPINARSPOR 02.02.2020 13:00 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR KÜT. PERLİSPOR KÜT. PINARSPOR 02.02.2020 15:00 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR TEPECİKSPOR 02.02.2020 13:00 TOKİ SAHASI
S. AMATÖR DPÜ SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 02.02.2020 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
2. AMATÖR DUMLUPINAR ZAFER KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 02.02.2020 13:00 DUMLUPINAR İLÇE STADI
2. AMATÖR DEREBOYU YAĞMURLU DERBENTSPOR 02.02.2020 11:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1.KÜME PLAY-OF TUNÇBİLEK BLD.SPOR HİSARCIK  BLD. SPOR 02.02.2020 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1. KÜME PLAY-OF BEYKÖYSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 02.02.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 02.01.2019 11:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1
S. AMATÖR TAV. MOYMULSPOR 1867 SİMAVSPOR 02.02.2020 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S. AMATÖR AKINCILARSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 02.02.2020 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2. AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR YAYLACIKSPOR 02.02.2020 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2. AMATÖR KURUÇAYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 02.02.2020 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2. AMATÖR GEDİZGÜCÜSPOR ERDOĞMUŞSPOR 02.02.2020 14:00 GEDİZ SAHASI
2. AAMATÖR EMET GENÇLİKSPOR YEŞİLÇAYSPOR 02.02.2020 14:00 EMET SAHASI
2. AMATÖR SİMAV İDMANYURDU DAĞARDI GENÇLİKSPOR 02.02.2020 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR NAŞASPOR GÜNEYKÖYSPOR 02.02.2020 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR SİMAV DARICSPOR PAZARLARSPOR 02.02.2020 14:00 ŞAPHANE SAHASI
2. AAMATÖR KUŞUSPOR SİMAV KESTELSPOR 02.02.2020 14:00 PAZARLAR SAHASI