24 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 24 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2020-02-22

Haftanın Maçları

22.02 2020 CUMARTESİ
 
U 15 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 22.02.2020 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR DPÜ SPOR BLD. KÜTAHYASPOR 22.02.2020 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ KÜT. SERAMİKSPOR 22.02.2020 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 PLAY-OF A  BÜYÜK SAKA SPOR TAV. GENÇLİKSPOR 22.02.2020 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 PLAY-OF TERMİKSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 22.02.2020 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR AKINCILARSPOR HANIMÇEŞMESPOR 22.02.2020 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 15 TAKIMLAR DAYINLARSPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 22.02.2020 14:00 GEDİZ SAHASI
U 15 TAKIMLAR ULUOYMAK  1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 22.02.2020 15:30 GEDİZ SAHASI
 
23.02 2020 PAZAR
 
S AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR TEPECİKSPOR 23.02.2020 13:00 TOKİ SAHASI
S AMATÖR KÜT.SERAMİKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 23.02.2020 15:00 TOKİ SAHASI
2. AMATÖR KÜT. PERLİSPOR 1922 DUMLUPINARSPOR 23.02.2020 11:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2. AMATÖR KÜT. PINARSPOR DUMLUPINAR ZAFERSPOR 23.02.2020 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2. AMATÖR PARMAKÖREN GENÇLİK KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 23.02.2020 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT E.Ç.DEVLET HST. SPOR 23.02.2020 11:30 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR E.Ç.DEVLET HST. SPOR AND BAHCELİEVLER 23.02.2020 13:30 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR KÜT. ÇİNİSPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 23.02.2020 15:30 30 AĞUSTOS STADI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR PAMUKOVA 1968 SPOR 23.02.2020 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
U 15 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 23.02.2020 11:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2. AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 23.02.2020 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR AKINCILARSPOR 23.02.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2. AMATÖR GÜZELYURTSPOR DEREBOYU YAĞMURLU 23.02.2020 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2. AMATÖR YAYLACIKSPOR DERBENTRSPOR 23.02.2020 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL HACIKEBİRSPOR 23.02.2020 15:00 GEDİZ SAHASI
1.KÜME PLAYOF TUNÇBİLEK BLDİ SPOR MURATLISPOR 23.02.2020 13:00 HİSARCIK SAHASI
1. KÜME PLAY-OF KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR HİSARCIK BLD. SPOR 23.02.2020 15:00 HİSARCIK SAHASI 
2. AMATÖR DAĞARDI GENÇLİK KUŞUSPOR 23.02.2020 11:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR NAŞASPOR SİMAV KESTELSPOR 23.02.2020 13:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
S  AMATÖR 1867 SİMAVSPOR DPÜ SPOR 23.02.2020 15:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2. AMATÖR PAZARLARSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 23.02.2020 14:00 PAZARLAR SAHASI
2. AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR SİMAVİDMANYURDUSPOR 23.02.2020 14:00 ŞAPHANE  SAHASI