24. hafta maç programı
Başlık: 24. hafta maç programı

Tarih: 2023-03-30

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU 24. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
 
30.03.2023 PERŞEMBE
 
U 14 TÜR. ŞAMP     14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TÜR. ŞAMP     16:00 30 AĞUSTOS STADI
 
31.03.2023 CUMA
 
U 14 TÜR. ŞAMP     14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TÜR. ŞAMP     16:00 30 AĞUSTOS STADI
 
01.04.2023 CUMARTESİ
 
U 14 TÜR. ŞAMP     14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TÜR. ŞAMP     16:00 30 AĞUSTOS STADI
         
BAYANLAR LİGİ 1922 DUMLUPINAR ESKİŞEHİRSPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 18 PLAY-OF KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA SERAMİKSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 18 PLAY-OF BLD KÜTAHYASPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
U 18 PLAY-OF TAV. 3 EYLÜLSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 18 PLAY-OF DAYINLARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 14:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
 
02.04.2023 PAZAR
 
U 14 TÜR. ŞAMP FİNAL FİNAL 11:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME PARMAKÖREN GENÇL A BÜYÜK SAKASPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1.KÜME PLAY-OF KÜT. ÇAKIRSAZSPOR S.  ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
2 AMATÖR KÜME KÜTAHYA LİDERSPOR GÖKÇELER KÖYÜ SPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR KÜME KÜTAHYA PINARSPOR REZA ALİBEYKÖYSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1.KÜME PLAY-OF 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
SÜPER AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR ALTINTAŞ BLD SPOR 13:00 TOKİ SAHASI
SÜPER AMATÖR HACIKEBİRSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 15:00 TOKİ SAHASI
         
2 AMATÖR KÜME SÜLYESPOR BAŞKÖYSPOR 11:30 CEMİL SARI FEDAİ SAH.
1.KÜME PLAY-OF GÖBEL GENÇLİKSPOR DOMANİÇSPOR 13:30 CEMİL SARI FEDAİ SAH.
1.KÜME PLAY-OF ÇUKURKÖYSPOR ASLANAPASPOR 15:30 CEMİL SARI FEDAİ SAH.
         
2 AMATÖR KÜME KURUÇAYSPOR AYVALISPOR 12:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
BAL LİGİ TEPECİKSPOR 1955 EDREMİTSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
2 AMATÖR KÜME DAĞÇEŞMESPOR DEREBOYU YAĞMURLU 12:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
SÜPER AMATÖR TAV. MOYMULSPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 14:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
SÜPER AMATÖR TUNÇBİLEK BLD SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 16:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
SÜPER  AMATÖR SARIOT GENÇLİKSPOR BALKAN TERMİKSPOR 14:00 DOMANİÇ SAHASI
         
1.KÜME PLAY-OF UKUOYMAK 1 EYLÜL EMETBORSPOR 13:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
DAYINLARSPOR DAYINLARSPOR BEYCESPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
2 AMATÖR KÜME SİMAV GÖLKÖYSPOR KARACAHİSARSPOR 11:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI 
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR HİSARCIK BLD SPOR 13:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI 
2 AMATÖR KÜME SAVCILARSPOR NAŞASPOR 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI 
 
05.04.2023 ÇARŞAMBA 
 
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR GÖNEN SPOR 15:00 TAVŞANLI ADA STADI
         
BAL LİGİ AKINCILARSPOR TEPECİKSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI