25 Hafta Maçları için tıkla
Başlık: 25 Hafta Maçları için tıkla

Tarih: 2020-02-29

Haftanın Maçları

29.02 2020 CUMARTESİ
 
U 15 TAKIMLAR BLD KÜTAHYASPOR TERMİKSPOR 29.02.2020 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR DPÜ SPOR 29.02.2020 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 PLAY-OF TERMİKSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 29.02.2020 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ SPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 29.02.2020 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 29.02.2020 13:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 PLAY-OF Ö.İDARE KÖY HMZSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 29.02.2020 15:00 TOKİ SAHASI
U 16 PLAY-OF TKİ TAV. LİNYİTSPOR A. BÜYÜK SAKASPOR 29.02.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 15 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL DAYINLARSPOR 29.02.2020 12:30 GEDİZ SAHASI
U 15 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR SİMAV İDMANYURDU 29.02.2020 14:00 GEDİZ SAHASI
 
01.03 2020 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD. KÜTAHYASPOR GÜLBAHÇESPOR 01.03.2020 14:00 HALİL AKKAŞ STADI
S AMATÖR HACIKEBİRSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 01.03.2020 13:30 TOKİ SAHASI
S AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. YEŞİLAYSPOR 01.03.2020 15:30 TOKİ SAHASI
2 AMATÖR AND BAHÇELİEVLER KÜTAHYA ÇİNİSPOR 01.03.2020 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR E.Ç.DEVLET HST. SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 01.03.2020 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR PARMAKÖREN GENÇLİK KÜT. PINARSPOR 01.03.2020 13:30 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 1922 DUMLUPINARSPOR 01.03.2020 15:30 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR DPÜ SPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 01.03.2020 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ 
2 AMATÖR DUM.. ZAFERSPOR KÜT. PERLİSPOR 01.03.2020 13:00 DUM.PINAR İLÇE STADI
U 15 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 01.03.2020 11:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2 AMATÖR DEREBOYU YAĞMURLU GÖBEL GENÇLİKSPOR 01.03.2020 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
 S AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR 1867 SİMAVSPOR 01.03.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 15 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 29.02.2020 11:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2 AMATÖR KURUÇAYSPOR GÜZELYURTSPOR 01.03.2020 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S AMATÖR TEPECİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 01.03.2020 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 KÜME PLAY-OF ÇAVDARHİSARSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 01.03.2020 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2 AMATÖR TAV. 3 EYLÜLSPOR YAYLACIKSPOR 01.03.2020 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2 AMATÖR ERDOĞMUŞSPOR YEŞİLÇAYSPOR 01.03.2020 14:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR EMET GENÇLERBİRLİĞİ EMET GENÇLİKSPOR 01.03.2020 14:00 EMET SAHASI
2 AMATÖR SİMAV İDMANYURDU NAŞASPOR 01.03.2020 11:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR DAĞARDI GENÇLİK PAZARLARSPOR 01.03.2020 13:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
U 19 PLAY-OF S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR TERMİKSPOR 01.03.2020 15:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR SİMAV KESTELSPOR SİMAV DARICISPOR 01.03.2020 13:00 ŞAPHANE  SAHASI 
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR GÜNEYKÖYSPOR 01.03.2020 15:00 ŞAPHANE  SAHASI 
 
04.03 2020 ÇARŞAMBA
 
U 15 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 04.03.2020 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR DPÜ SPOR BLD. KÜTAHYASPOR 04.03.2020 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR TAV. GENÇLİKSPOR 04.03.2020 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR KÜT. SERAMİKSPOR 04.03.2020 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 16 PLAY-OF TERMİKSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 04.03.2020 16:00 30 AĞUSTOS STADI