26. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 26. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2020-03-07

Haftanın Maçları

07.03 2020 CUMARTESİ
 
U 15 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR BELD KÜTAHYASPOR 07.03.2020 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. YEŞİLAYSPOR 07.03.2020 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 16 PLAY-OF A BÜYÜK SAKASPOR BLD. KÜTAHYASPOR 07.03.2020 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 07.03.2020 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR DPÜ SPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 07.03.2020 14:30 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR TAV. GENÇLİKSPOR 07.03.2020 15:00 TOKİ SAHASI
U 15 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 07.03.2020 13:30 GEDİZ SAHASI
U 15 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL SİMAV İDMANYURDU 07.03.2020 15:00 GEDİZ SAHASI
 
08.03 2020 PAZAR
 
U 19 PLAYOF Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 08.03.2020 12:00 TOKİ SAHASI
S AMATÖR HACIKEBİRSPOR 1867 SİMAVSPOR 08.03.2020 14:30 TOKİ SAHASI
U 16 PLAY-OF TERMİKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 08.03.2020 16:30 TOKİ SAHASI
2 AMATÖR KÜT.ÇAKIRSAZSOR DUMLUPINAR ZAFER 08.03.2020 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR KÜT. PINARSPOR KÜT. PERLİSPOR 08.03.2020 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR 1922 DUMLUPINAR PARMAKÖREN GENÇLİK 08.03.2020 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR AND. BAHÇELİEVLER KÜT. CEZEVİSPOR 08.03.2020 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. ÇİNİSPOR 08.03.2020 16:00 30 AĞUSTOS STADI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR VEFASPOR 08.03.2020 14:00 TAV. ADA STADYUMU
U 15 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 08.03.2020 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2 AMATÖR DERBENTSPOR GÜZELYURTSPOR 08.03.2020 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR DPÜ SPOR 08.03.2020 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 15 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK HANIMÇEŞMESPOR 08.03.2020 12:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2 AMATÖR TAV. 3 EYLÜLSPOR DEREBOYU YAĞMURLU 08.03.2020 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S AMATÖR TEPECİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 08.03.2020 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 KÜME  PLAY-OF KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR MURATLISPOR 08.03.2020 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
2 AMATÖR KURUÇAYSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 08.03.2020 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1. KÜME PLAY-OF HİSARCIK BLD SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 08.03.2020 14:00 GEDİZ SAHASI
S AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL E.Ç.ÇAĞLAYANA ZOTSPOR 08.03.2020 16:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR EMET GENÇLİKSPOR GEDİZGÜCÜSPOR 08.03.2020 14:00 EMET SAHASI
2 AMATÖR YEŞİLÇAYSPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 08.03.2020 14:00 YEŞİLÇAY SAHASI
2 AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR DAĞARDI GENÇLİK SPOR 08.03.2020 11:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR NAŞASPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 08.03.2020 13:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR SİMAV DARICISPOR SİMAV İDMANYURDU 08.03.2020 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2.AMATÖR PAZARLARSPOR KUŞUSPOR 08.03.2020 12:00 PAZARLAR SAHASI
 
11.03 2020 ÇARŞAMBA
 
U 15 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 11.03.2020 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 15 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 11.03.2020 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2