27 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 27 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2020-03-15

Haftanın Maçları

14.03 2020 CUMARTESİ
 
U 15 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.  TERMİKSPOR 14.03.2020 13.00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYANAZOT DPÜ SPOR 14.03.2020 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 14.03.2020 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 15 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 14.03.2020 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST SPOR A BÜYÜK SAKASPOR 14.03.2020 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 14.03.2020 16:30 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 14.03.2020 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 15 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 14.03.2020 15:00 GEDİZ SAHASI
U 15 TAKIMLAR S. İDMANYURDUSPOR DAYINLARSPOR 14.03.2020 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
15.03 2020 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD. KÜTAHYASPOR YENİŞEHİR BLD. SPOR 15.03.2020 14:00 HALİL AKKAŞ STADI
S AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. SERAMİKSPOR 15.03.2020 14:00 TOKİ SAHASI
S AMATÖR HACIKEBİRSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 15.03.2020 16:00 TOKİ SAHASI
U 15 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 15.03.2020 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR KÜT. CEZAEVİSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 15.03.2020 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
2 AMATÖR KÜT. ÇİNİSPOR E.Ç.DEVLET HSTSPOR 15.03.2020 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
İŞTME ENGELLİ KÜTAHYA İŞTME ENG GÖLCÜK İŞİTME ENG 15.03.2020 12:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR KÜT. PERLİSPOR PARMAKÖREN GENÇLİK 15.03.2020 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR KÜT. ÇAKIRSAZSPOR KÜT. PINARSPOR 15.03.2020 16:00 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR DPÜ SPOR AKINCILARSPOR 15.03.2020 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
2 AMATÖR DUM. ZAFERSPOR 1922 DUMLUPINARSPOR 15.03.2020 14:00 DUM.PINAR İLÇE STADI
2 AMATÖR DEREBOYU YAĞMURLU KURUÇAYSPOR 15.03.2020 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TEPECİKSPOR 1867 SİMAVSPOR 15.03.2020 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. MOYMULSPOR 15.03.2020 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
2 AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR DERBENTSPOR 15.03.2020 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2 AMATÖR GÜZELYURTSPOR YAYLACIKSPOR 15.03.2020 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
2 AMATÖR ERDOĞMUŞSPOR GEDİZGÜCÜSPOR 15.03.2020 13:00 GEDİZ SAHASI
S AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL KÜT. YEŞİLAYSPOR 15.03.2020 15:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR YEŞİLÇAYSPOR EMET GENÇLİKSPOR 15.03.2020 15:00 YEŞİLÇAY SAHASI
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR SİMAV DARICISPOR 15.03.2020 11:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR KUŞUSPOR 15.03.2020 13:30 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR SİMAV İDMANYURDU SİMAV KESTELSPOR 15.03.2020 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
2 AMATÖR DAĞARDI GENÇLİK NAŞASPOR 15.03.2020 15:00 ŞAPHANE SAHASI