3. hafta maç programı
Başlık: 3. hafta maç programı

Tarih: 2022-10-08

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  3. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
08 .10.2022  CUMATESİ
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR S. ALİBEYKÖYSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
SÜPER AMATÖR HACIKEBİRSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
         
SÜPER AMATÖR Ö.İDARE KÖY HZMSPOR HİSARCIK BLD SPOR 15:00 TOKİ STADI
         
BAL LİGİ AKINCILARSPOR BURHANİYE BLD SPOR 15:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1.AMATÖR KÜME TAV. 3 EYLÜLSPOR GÜZELYURTSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1.AMATÖR KÜME BAĞLIKSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 16:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 12:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR DOMANİÇSPOR 14:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1.AMATÖRKÜME MURATLISPOR DOMANİÇSPOR 13:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DURABEYSPOR DOM. ÇAMLICASPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME GÖKLER BD SPOR E. GEDİZ BLD GAZİSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİK BEYCESPOR 14:00 SİMAV SAHASI
1.AMATÖR KÜME BEYCESPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 16:00 SİMAV SAHASI
09 .10.2022  PAZAR
1.AMATÖR KÜME KÜT. GENÇ SHÇEK  AND BAHCELİEVLER 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HST. SPOR ALAYUNTSPOR 16:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1. AMAÖR KÜME ÖZBEKSPOR AĞAÇKÖYSPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT. CEZAEVİSPOR KÜT. DEMİRSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1. AMAÖR KÜME KÜT. ÇAKIRSAZSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
SÜPER AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR ALTINTAŞ BLD SPOR 14:00 TOKİ STADI
SÜPER AMATÖR BALKAN TERMİKSPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 16:00 TOKİ STADI
         
1.AMATÖR KÜME ASLANAPASPOR 1977 VEFASPOR 15:00 ASLANAPA İLÇE SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME DUMLUPINAR ZAFER İNKÖY ENGİNSPOR 15:00 DUMLUPINAR İLÇE SAHASI 
         
BAL LİGİ TEPECİKSPOR BOZCAADASPOR 15:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1.AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR GÜRAĞAÇSPOR 12:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1.AMATÖR KÜME ÇUKURKÖYSPOR YAYLACIKSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
SÜPER AMATÖR TAV. MOYMULSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 16:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1.AMATÖRKÜME ÇARDAKLISPOR TAV. GENÇLİKSPOR 12:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1.AMATÖRKÜME TAV. GENÇLERGÜCÜ ÖMERBEYSPOR 14:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1.AMATÖRKÜME BEYKÖYSPOR DEMİRBİLEKSPOR 16:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1.AMATÖRKÜME DOM. KARAKÖYSPOR ÇUKURCA BLD SPOR 14:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
SÜPER AMATÖR SARIOT GENÇLİKSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 16:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME ALTINKENT BLD SPOR GEDİZGÜCÜSPOR 11:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1.AMATÖR KÜME DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1.AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL ERDOĞMUŞSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME EMETBORSPOR S. İDMANYURDUSPOR 15:00 EMET  İLÇE SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME YEŞİLÇAYSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 15:00 HİSARCIK İLÇE  SAHASI
         
1.AMATÖR KÜME SİMAV KESTELSPOR KUŞUSPOR 12:00 SİMAV SAHASI
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 14:00 SİMAV SAHASI
1.AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 16:00 SİMAV SAHASI
         
1.AMATÖRKÜME DEMİRCİKÖYSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
12 .10.2022  ÇARŞAMBA
1.AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ZIĞRASPOR 16:00 30 AĞUSTOS STADI