30. Hafta Maç programı
Başlık: 30. Hafta Maç programı

Tarih: 2023-05-20

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU 30. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
 
20.05.2023 CUMARTESİ
 
2.AMATÖR KÜME A BÜYÜK SAKASPOR PARMAKÖREN GENÇLİK 17:00 30 AĞUSTOS STADI
         
2.AMATÖR KÜME İSAKÖYSPOR KÜTAHYA ÇAMLICASPOR 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
U 17 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 17 TAKIMLAR S. İDMANYURDUSPOR BEYCESPOR 16:00 SİMAV SAHASI 
 
21.05.2023 PAZAR
 
2.AMATÖR KÜME REZA ALİBEYKÖYSPOR KÜTAHYA PINARSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
1.KÜME PLAY-OF KÜT. GENÇ SHÇEK  30 AĞUSTOSSPOR 17:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 17 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜTAHYA  YEŞİLAYSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME GÖKÇELERKÖYÜSPOR KÜTAHYA LİDERSPOR 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
1.KÜME PLAY-OF ASLANAPASPOR ÇUKURKÖYSPOR 14:00 ASLANAPA İLÇE SAHASI
         
U 17 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYŞTSPOR MURATLISPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
2.AMATÖR KÜME AYVALISPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 15:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
2.AMATÖR KÜME BAŞKÖYSPOR SÜLYESPOR 17:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 17 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR ÇUKURCA BLD SPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
2.AMATÖR KÜME DEREBOYU YAĞMURLU DAĞÇEŞMESPOR 17:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
U 17 TAKIMLAR ALTINKENT BLD SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
2.AMATÖR KÜME SAVCILARSPOR KARACAHİSARSPOR 13:00 SİMAV  SAHASI
2.AMATÖR KÜME YENİKÖYSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 15:00 SİMAV  SAHASI
1.KÜME PLAY-OF BEYCESPOR DAYINLARSPOR 17:00 SİMAV  SAHASI
         
1KÜME PLAY-OF S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
23.05.2023  SALI  
 
U 17 TAKIMLAR ÇUKURCCA BLD SPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE SAHASI
U 17 TAKIMLAR MURATLISPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 17:00 DOMANİÇ İLÇE SAHASI
 
24.05.2023 ÇARŞAMBA
 
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR BALKAN TERMİKSPOR 13:00 30 AĞUSTOS  STADI
U 17 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜTAHYA SERAMİKSPOR 15:00 30 AĞUSTOS  STADI
2 AMATÖR KÜME PARMAKÖREN GENÇLİK GÖKÇELERKÖYÜSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI
         
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYA DEMİRSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
U 17 TAKIMLAR BEYCESPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 17:00 SİMAV  SAHASI
 
25.05.2023 PERŞEMBE 
 
U 17 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TKİ TAV. LİNYİTSPOR 17:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 17 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR MURATLISPOR 17:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI