4. Hafta MAÇ PROGRAMI
Başlık: 4. Hafta MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2021-11-27

Haftanın Maçları

,

27 .11.2021     CUMARTESİ 
1 AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 27.11.2021 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA PINARSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 27.11.2021 15:00 30 AĞUSTOS STADI
           
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAKIRSAZSPOR S. ALİBEYKÖYSPOR 27.11.2021 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜME TERMİKSPOR ALAYUNTSPOR 27.11.2021 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
           
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR AKINCILARSPOR 27.11.2021 15:00 TOKİ SAHASI  1
           
28  .11.2021     PAZAR
1 AMATÖR KÜME ÖZBEKSPOR SİNERKÖY GENÇLİK 28.11.2021 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. CEZAEVİSPOR 1922 DUMLUPINARSPOR 28.11.2021 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR PARMAKÖREN GENÇLİK 28.11.2021 15:00 30 AĞUSTOS STADI
           
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAMLICASPOR 1977 VEFASPOR 28.11.2021 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜME 30  AĞUSTOSSPOR KÜTAHYA PERLİSPOR 28.11.2021 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR TAV. MOYMULSPOR 28.11.2021 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
           
1 AMATÖR KÜME AND BAHCELİEVLER KÜTAHYA DEMİRSPOR 28.11.2021 11:00 TOKİ SAHASI  1
BAL LİGİ KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR TKİ TAVŞANLI  LİNYİTSPOR 28.11.2021 14:00 TOKİ SAHASI  1
           
1 AMATÖR KÜME ASLANAPASPOR AĞAÇKÖYSPOR 28.11.2021 13:00 ASLANAPA İLÇE SAHASI
           
1 AMATÖR KÜME DUMLUPINAR ZAFER ALTINTAŞ BLD GENÇLİK 28.11.2021 13:00 DUMLIPINAR İLÇE SAHASI
           
1 AMATÖR KÜME GÜZELYURTSPOR YAYLACIKSPOR 28.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
S. AMATÖR TEPECİKSPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 28.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
           
1 AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR AYVALISPOR 28.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
1. AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 28.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
           
1. AMATÖR KÜME ÇARDAKLISPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 28.11.2021 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
1. AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR ÖMERBEYSPOR 28.11.2021 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
           
1. AMATÖR KÜME DOM. ÇAMLICASPOR DOMANİÇSPOR 28.11.2021 11:00 DOMANİÇ SAHASI
S. AMATÖR MURATLISPOR ÇAVDARHİSARSPOR 28.11.2021 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1. AMATÖR KÜME ÇUKURÇA BLD SPOR DOM KARAKÖYSPOR 28.11.2021 15:00 DOMANİÇ SAHASI
           
S. AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL HİSARCIK BLD SPOR 28.11.2021 14:00 GEDİZ İÇE  SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME EMETBORSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 28.11.2021 13:00 EMET İLÇE SAHASI
1. AMATÖR KÜME EMET GENÇLİKSPOR SÖĞÜTGENÇLİKSPOR 28.11.2021 15:00 EMET İLÇE SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME SİMAV İDMANYURDU KUŞUSPOR 28.11.2021 11:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 28.11.2021 13:00 SİMAV   SAHASI
S. AMATÖR 1967 SİMAVSPOR Ö.İDARE KÖY HİZM. SPOR 28.11.2021 15:00 SİMAV   SAHASI
           
1. AMATÖR KÜME KINIKSPOR NAŞASPOR 28.11.2021 10:45 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME SİMAV KESTELSPOR DEMİRCİKÖYSPOR 28.11.2021 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
1. AMATÖR KÜME BEYCESPOR SİMAV DARICASPOR 28.11.2021 15:15 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI