4. Hafta MAÇ PROGRAMI
Başlık: 4. Hafta MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2022-10-15

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  4. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
15 .10.2022  CUMATESİ
U14 TAKIMLAR S. ALİBEYKÖYSPOR A. BÜYÜK SAKASPOR 11:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. DEMİRSPOR  ASLANAPASPOR 13:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 15:30 30 AĞUSTOS STADI
         
U 19 AKADEMİ BLD  KÜTAHYASPOR FETHİYESPOR 12:00 M. ASIMLAKIŞ STADI 
         
S.AMATÖR KÜME ÇAVDARHİSARSPOR HACIKEBİRSPOR 15:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR AKINCILARSPOR 11:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME YAYLACIKSPOR ÖMERBEYSPOR 13:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME TAV. GENÇLİKSPOR ÇUKURKÖUYSPOR 15:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR EMETSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 12:00 EMET İLÇE SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR DOMANİÇSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 14:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR EMETBORSPOR 13:30 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR KÜME S. İDMANYURDUSPOR DEMİRCİKÖYSPOR 15:30 SİMAV SAHASI
16 .10.2022  PAZAR
1 AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR ÖZBEKSPOR 13:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME AĞAÇKÖYSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 15:30 30 AĞUSTOS STADI
         
1 AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR AND BAHCELİEVLER 11:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 13:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. ÇİNİSPOR 15:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
S. AMATÖRKÜME KÜT. SERAMİKSPOR SARIOT GENÇLİKSPOR 14:00 TOKİ STADI
         
S. AMATÖRKÜME ALTINTAŞ BLD SPOR Ö. İDARE KÖY HZM. SPOR 16:00 ALTINTAŞ İLÇE SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DUM. ZAFERSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 13:00 DUMLUPINAR İLÇE SAHASI 
         
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR TEPECİKSPOR 15:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1 AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 11:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
S.AMATÖR KÜME TUNÇBİLEK BL SPOR 1867 SİMAVSPOR 13:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR ÇARDAKLISPOR 15:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME GÜZELYURTSPOR BAĞLIKSPOR 11:30 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR HANIMÇEŞMESPOR 13:30 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 15:30 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME BÜKERKERSPOR DURABEYSPOR 11:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME ÇUKURCA BLD SPOR MURATLISPOR 13:30 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DOM. ÇAMLICASPOR DOM. KARAKÖYSPOR 16:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİHSPOR GÖKLER BLD SPOR 11:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GEDİZ GÜCÜSPOR DAYINLARSPOR 13:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR ERDOĞMUŞSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME E. GEDİZ BL GAZİSPOR ALTINKENT BL SPOR 15:00 ESKİ GEDİZ SAHASI 
         
1 AMATÖR KÜME YEŞİLÇAYSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 13:00 HİSARCIK İLÇE  SAHASI
S.AMATÖRKÜME HİSARCIK BLD SPOR TERMİKSPOR 15:30 HİSARCIK İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME BEYCESPOR SİMAV KESTELSPOR 11:30 SİMAV SAHASI
S.AMATÖR KÜME DAĞARDI GENÇLİK TAV. MOYMULSPOR 13:30 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR KÜME SÖĞÜT GENÇLİKSPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 15:30 SİMAV SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME KUŞUSPOR KINIKSPOR 16:00 PAZARLAR İLÇE SAHASI