5. Hafta MAÇ PROGRAMI
Başlık: 5. Hafta MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2022-10-22

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  5. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
22 .10.2022  CUMATESİ
1 AMATÖR KÜME KÜT. GENÇ SHÇEK  ALAYUNTSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
S. AMATÖR TERMİKSPOR ALTINTAŞ BLD SPOR 14:00 TOKİ SAHASI 
         
BAL LİGİ TEPECİKSPOR GÖNEN BELEDİYE SPOR 15:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1 AMATÖR KÜME BAĞLIKSPOR ÇOBANKÖYSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME ÇARDAKLISPOR BEYKÖYSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR DOMANİÇSPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DOM. KARAKÖYSPOR BÜKERLERSPOR 14:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 14:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR GEDİZGÜCÜSPOR 16:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR BEYCESPOR EMETSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
23 .10.2022  PAZAR
1 AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HST. SPOR İNKÖY ENGİNSPOR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR DUM. ZAFERSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME AND BAHÇELİEVLER ZIĞRASPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1 AMATÖR KÜME 30 AĞUSTOSSPOR 1977 VEFASPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME ÖZBEKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. CEZAEVİSPOR KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
S AMATÖR HACIKEBİRSPOR DAĞARDI GENLİKSPOR 13:00 TOKİ STADI
S AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 15:00 TOKİ STADI
         
1 AMATÖR KÜME ASLANAPASPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 14:00 ASLANAPA SAHASI
         
BAL LİGİ AKINCILARSPOR BOZCAADASPOR 15:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1 AMATÖR KÜME GÜRAĞAÇSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR GÜZELYURTSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖRKÜME ÇUKURKÖYSPOR DEMİRBİLEKSPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖRKÜME TAV. GENÇLERGÜCÜ YAYLACIKSPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖRKÜME ÖMERBEYSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMAÖR KÜME MURATLISPOR DOM. ÇAMLICASPOR 10:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMAÖR KÜME DOMANİÇSPOR ÇUKURCA BLD SPOR 12:30 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
S AMATÖR SARIOT GENÇLİKSPOR 1867 SİMAVSPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DAYINLARSPOR E. GEDİZ BLD GAZİSPOR 10:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GÖKLER BLD SPOR YEŞİLÇAYSPOR 12:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME ALTINKENT BLD SPOR MUHİPLER FATİHSPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
S AMATÖR  HİSARCIK BLD SPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 14:00 HİSARCIK İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME EMET GENÇLERBİRLİĞİ BEYCESPOR 14:00 EMET SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR GÜNEYKÖYSPOR 11:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖYSPOR EMETBORSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR KÜME SÖĞÜT GENÇLİKSPOR KUŞUSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR S. İDMANYURDUSPOR 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
26 .10.2022  ÇARŞAMBA
U 14 TAKIMLAR BEYCESPĞOR SİMAV DAĞARDI GENÇLİK 15:00 SİMAV SAHASI