5. hafta maç programı
Başlık: 5. hafta maç programı

Tarih: 2021-12-04

Haftanın Maçları

04 .12.2021     CUMARTESİ 
1. AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR  30 AĞUSTOSSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT. DEMİRSPOR  KÜT. ÇAMLICASPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA PERLİSPOR AĞAÇKÖYSPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME AND BAHCELİEVLER ASLANAPASPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
         
S. AMATÖR Ö.İDARE KÖY HİZM SPOR HACIKEBİRSPOR 15:00 TOKİ SAHASI  1
         
S. AMATÖR  TEPECİKSPOR MURATLISPOR 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
1. AMATÖR KÜME ÖMERBEYSPOR BEYKÖYSPOR 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
         
1. AMATÖR KÜME BAĞLIKSPOR DEMİRBİLEKSPOR 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
S. AMATÖR TAV. MOYMULSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜSPOR 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
         
1. AMATÖR KÜME KINIKSPOR SÖĞÜTGENÇLİKSPOR 13:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR EMET GENÇLİKSPOR 15:00 SİMAV   SAHASI
05  .12.2021     PAZAR
1. AMATÖR KÜME TERMİKSPOR ZIĞRASPOR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR S. ALİBEYKÖYSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1. AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1. AMATÖR KÜME 1922 DUMLUPINAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME PARMAKÖREN GENÇLİK DUMLUPINAR ZAFER 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1. AMATÖR KÜME SİNERKÖY GENÇLİK KÜT. CEZAEVİSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
         
1. AMATÖR KÜME KÜT. GENÇ SHÇEK.  KÜTAHYA PINARSPOR 11:00 TOKİ SAHASI  1
BAL LİGİ E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT BAYIRKÖYSPOR 14:00 TOKİ SAHASI  1
         
1. AMATÖR KÜME  ALTINTAŞ BLD GENÇLİK ÖZBEKSPOR 14:00 ALTINTAŞ İLÇE  SAHASI
         
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR YENİÇAĞASPOR 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
         
1. AMATÖR KÜME YAYLACIKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
S. AMATÖR TUNÇBİLEK BLD SPOR KÜT. SERAMİKSPOR 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 1 
         
1. AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR GÜZELYURTSPOR 13:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
S. AMATÖR AKINCILARSPOR 1867 SİMAVSPOR 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 2 
         
1. AMATÖR KÜME AYVALISPOR ÇOBANKÖYSPOR 15:00 TAV. KARAKOVA SAHASI 3 
         
1. AMATÖR KÜME SARIOT GENÇLİKSPOR ÇUKURCA BLD SPOR 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1. AMATÖR KÜME DOM. KARAKÖYTSPOR DOM. ÇAMLICASPOR 15:00 DOMANİÇ SAHASI
         
S. AMATÖR HİSARCIK BLD SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 13:00 HİSARCIK İLÇE SAHASI
         
1. AMATÖR KÜME DAĞARDI GENÇLİKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLKSPOR 11:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖYSPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 13:00 SİMAV   SAHASI
1. AMATÖR KÜME SİMAV DARICASPOR EMETBORSPOR 15:00 SİMAV   SAHASI
         
1. AMATÖR KÜME YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
         
1. AMATÖR KÜME KUŞUSPOR NAŞASPOR 14:00 PAZARLAR İLÇE SAHASI