6. Hafta MAÇ PROGRAMI
Başlık: 6. Hafta MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2022-10-29

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  6. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
 
29 .10.2022  CUMARTESİ
         
U 14 TAKIMLAR A. BÜYÜK SAKASPOR  BALKAN TERMİKSPOR 12:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 19 GELİŞİM BLD  KÜTAHYASPOR EFELERSPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
1 AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR AĞAÇKÖYSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
S AMATÖR KÜME KÜT. SERAMİKSPOR HACIKEBİRSPOR 15:00 TOKİ STADI
         
U 14 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK AKINCILARSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME GÜZELYURTSPOR GÜRAĞAÇSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
S AMATÖR KÜME TUNÇBİLEK BLD SPOR SARIOT GENÇLİKSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME YEŞİLÇAYSPOR ALTINKENT BLD SPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİK EMETSPOR 14:00 SİMAV ÇİTÖL SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME S. İDMANYURDUSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
S AMATÖR KÜME 1867 SİMAVSPOR TAV. MOYMULSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
 
30 .10.2022  PAZAR
 
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR ÖZBEKSPOR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. DEMİRSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAKIRSAZSPOR ASLANAPASPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1 AMATÖR KÜME KÜT. GENÇ SHÇEK KÜTAHYA ÇİNİSPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR AND BAHÇELİEVLERSPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR ALAYUNTSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
S AMATÖR KÜME ALTINTAŞ BLD SPOR HİSARCIK BLD SPOR 14:00 ALTINTAŞ SAHASI
         
S AMATÖR KÜME ÇAVDARHİSARSPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 12:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DUM.PINARZAFERSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 13:00 DUMLUPINAR SAHASI
         
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 14:00 TAV. ADA STADYUMU
         
1 AMATÖR KÜME TAV. GENÇLERGÜCÜ ÇARDAKLISPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR ÇKURKÖYSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR ÖMERBEYSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR HANIMÇEŞMESPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME TAV. 3 EYLÜLSPOR BAĞLISPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME TAV. GENÇLİKSPOR YAYLACIKSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DURABEYSPOR DOM. KARAKÖYSPOR 10:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DOM. ÇAMLICASPOR DOMANİÇSPOR 12:30 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME BÜKERLERSPOR MURATLISPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME GEDİZGÜCÜSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 10:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİHSPOR DAYINLARSPOR 12:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GÖKLER BLD SPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME E. GEDİZ BL. GAZİSPOR ERDOĞMUŞSPOR 12:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME EMETBORSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 15:00 EMET SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME KUŞUSPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 15:00 PAZARLAR SAHASI 
         
1 AMATÖR KÜME S. KESTELSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 11:00 SİMAV SAHASI
S AMATÖR KÜME DAĞARDI GENÇLİK KÜT. YEŞİLAYSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR KÜME GÜNEYKÖYSPOR DEMİRCİKÖYSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
01 .11.2022   SAL
U 14 TAKIMLAR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY BALKAN TERMİKSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR HANIMÇEŞMESPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 14 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK DOMANİÇSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR EMETSPOR BEYCESPOR 15:00 EMET SAHASI