7. Hafta Maç programı
Başlık: 7. Hafta Maç programı

Tarih: 2023-10-28

Haftanın Maçları

7. HAFTA MAÇ PROGRAMI
 
28 .10.2023  CUMARTESİ 
 
U 11 TAKIMLAR KBS MAVİŞİŞEKSPOR BALKAN TERMİKSPOR 11:00 30 AĞUSTOS  STADI 1
         
SÜPER AMATÖR BALKAN TERMİKSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 14:00 TOKİ SAHASI 
         
U 11 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAVŞANLI MOYMULSPOR 12:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
U 11 TAKIMLAR TAV. İDMANYURDUSPOR TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR 12:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 1
U 11 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK HANIMÇEŞMESPOR 13:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
         
U 14 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR AKINCILARSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 14 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 15:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 14 TAKIMLAR TAV. İDMANYURDUSPOR HANIMÇEŞMESPOR 17:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME YEŞİLÇAYSPOR GÖKLER BLD SPOR 11:00 GEDİZ İLÇE STADI
1 AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL MUHİPLER FATİHSPOR 13:00 GEDİZ İLÇE STADI
1. AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR  GEDİZGÜCÜSPOR 15:00 GEDİZ İLÇE STADI
U 11 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 17:00 GEDİZ İLÇE STADI
         
1. AMATÖR  KÜME ALTINKENT BLD SPOR ESKİ GEDİZ BLD GAZİ 14:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
         
U 11 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 12:30 SİMAV SAHASI 
U 14 TAKIMLAR BEYCESPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 14:30 SİMAV SAHASI 
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 16:00 SİMAV SAHASI 
 
29.10.2023  PAZAR
 
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ALAYUNTSPOR 11:00 30 AĞUSTOS  STADI 
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR 1977 VEFASPOR 13:00 30 AĞUSTOS  STADI 
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA CEZAEVİSPOR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 15:00 30 AĞUSTOS  STADI 
         
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA DEMİRSPOR KÜTAHYA GENÇ SHÇEK  11:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
1 AMATÖR KÜME REZA ALİBEYKÖYSPOR KÜTAHYA ÇAMLICASPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
1 AMATÖR KÜME 30 AĞUSTOSSPOR AĞAÇKÖYSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOIR İSAKÖYSPOR 10:30 TOKİ SAHASI 
SÜPER AMATÖR  KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR BEYCESPOR 12:30 TOKİ SAHASI 
BAL LİGİ Ö.İDARE KÖY HİZM. SPOR BAYINDIRSPOR 15:30 TOKİ SAHASI 
         
SÜPER AMATÖR  ASLANAPASPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 12:00 ASLANAPA  İLÇE SAHASI
         
SÜPER AMATÖR  ALTINTAŞ BLD SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 15:00 ALTINTAŞ İLÇE SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DUM. ZAFERSPOR ANADULU  BAHÇELİEVLER 14:00 DUMLUPINAR İLÇE SAHASI
         
BAL LİGİ TEPECİKSPOR ASARLIK GENÇLİK SPOR 16:00 TAV. ADA SAHASI 
         
1 AMATÖR KÜME DERABOYU YAĞMURLU TAVŞANLI GENÇLİKSPOR 11:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 
         
1 AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR BEYKÖYSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
SÜPER AMATÖR  AKINCILARSPOR DOMANİÇSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
SÜPER AMATÖR  TAVŞANLI  MOYMULSPOR ÇUKURKÖYSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR ÇARDAKLISPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR TAVŞANLI GENÇLERGÜCÜ 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME SÜLYESPOR HANIMÇEŞMESPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME HAYMEANASPOR MURATLISPOR 13:00 DOMANİÇ İLÇE STADI
1 AMATÖR KÜME DURABEYSPOR DOM. ÇAMLICASPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE STADI
         
1 AMATÖR KÜME EMETBORSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 15:00 EMET İLÇE STADI
         
1 AMATÖR KÜME SİMAV DARICASPOR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 11:00 SİMAV İLÇE STADI
1 AMATÖR KÜME DEMİRCİKÖYSPOR SAVCILARSPOR 13:00 SİMAV İLÇE STADI
SÜPER AMATÖR  1867 SİMAVSPOR HACIKEBİRSPOR 15:00 SİMAV İLÇE STADI
         
1 AMATÖR KÜME NAŞASPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 12:30 SİMAV  ÇİTGÖL SAHASI
1 AMATÖR KÜME S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR HİSARCIK BLD SPOR 15:00 SİMAV  ÇİTGÖL SAHASI