7. Hafta müsabakaları için tıkla
Başlık: 7. Hafta müsabakaları için tıkla

Tarih: 2019-10-26

Haftanın Maçları

26.10.2019 CUMARTESİ
 
S AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR HACIKEBİRSPOR 26.10.2019 12:00 TOKİ STADI 1
S AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ AKINCILARSPOR 26.10.2019 14:00 TOKİ STADI 1
S AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR DPÜ SPOR 26.10.2019 16:00 TOKİ STADI 1
U 14 TAKIMLAR KÜT. GENÇ. SHÇEK  KÜT. ÇAMLICASPOR 26.10.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR DPÜ SPOR 26.10.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST.  KÜT. YEŞİLAY SAHASI 26.10.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR BLD KÜTAHYASPOR 26.10.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 26.10.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. GENÇ SHEÇK SPOR 26.10.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 11 TAKIMLAR TEPECİKSPOR BEYKÖYSPOR 26.10.2019 13:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR  TKİ TAV. LİNYİTSPOR 26.10.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 26.10.2019 16:30 TAV. KARAKOVA SAHASI
U 11 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 26.10.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
U 14 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 26.10.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR EMET GENÇLİKSPOR HİSARCIK BLD. SPOR 26.10.2019 14:00 EMET SAHASI
U 19 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 26.10.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
U19 TAKIMLAR EYNALSPOR SİMAV İDMANYURDU 26.10.2019 15:00 SİMAV SAHASI
 
27.10 2019 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD KÜTAHYASPOR MALTEPESPOR 27.10.2019 14:00 HALİL AKKAŞ STADI
S AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT TEPECİKSPOR 27.10.2019 14:00 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 30 AĞUSTOSSPOR 27.10.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR AĞAÇKÖYSPOR KÜT. GENÇ. SHÇEK SPOR 27.10.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR ÖZBEKSPOR SEYİTÖMER BLD SPOR 27.10.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 1977 VEFASPOR ASLANAPASPOR 27.10.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ALAYUNTSPOR ZIĞRASPOR 27.10.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SİNERKÖYSPOR KÜMAŞSPOR 27.10.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR KÜT. DEMİRSPOR 27.10.2019 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
1 AMATÖR ALTINTAŞ BŞD. SPOR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 27.10.2019 14:00 ALTINTAŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR ERDEMGENLİKSPOR 27.10.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR AYVALISPOR HANIMÇEŞMESPOR 27.10.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR BEYKÖYSPOR 27.10.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR ÇUKURKÖYSPOR ÇARDAKLISPOR 27.10.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR DAĞÇEŞMESPOR BAĞLIKSPOR 27.10.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR BOZBELENLİLERSPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 27.10.2019 14:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇSPOR DOM. ÇAMLICASPOR 27.10.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR ÇUKURCA BLD SPOR MURATLISPOR 27.10.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR GEDİZ GENÇLİKSPOR ALTINKENT BLD SPOR 27.10.2019 12:00 GEDİZ  SAHASI
S AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL TAV. GENÇLİKSPOR 27.10.2019 14:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR E. GEDİZ BLD  GAZİ EMET BORSPOR 27.10.2019 14:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
1 AMATÖR HİSARCIK BLD SPOR MUHİPLER FATİHSPOR 27.10.2019 14:00 HİSARCIK SAHASI
1 AMATÖR DEMİRCİKÖYSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 27.10.2019 12:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR BEYCESPOR SAVCILARSPOR 27.10.2019 14:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR EYNALSPOR KINIKSPOR 27.10.2019 16:00 SİMAV SAHASI
 
28.10.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. SERAMİKSPOR 28.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. DEMİRSPOR 28.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
29.10.2019 SALI
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 29.10.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEH ÇOCUK E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 29.10.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. CEZAEVİSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 29.10.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ-  E.Ç.DEVLET HST. SPOR 29.10.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR BLD KÜTAHYASPOR 29.10.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 29.10.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U19 TAKIMLAR AKINCILARSPOR  TAV. GENÇLİKSPOR 29.10.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR DAYINLARSPOR E. GEDİZ BLD GAZİSPOR 29.10.2019 14:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR MUHİPLER FATİH GEDİZ GENÇLİKSPOR 29.10.2019 16:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR EMETBORSPOR HİSARCIK BLD SPOR 29.10.2019 15:00 EMET SAHASI
1 AMATÖR SAVCILARSPOR S ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 29.10.2019 14:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR EYNALSPOR 29.10.2019 16:00 SİMAV SAHASI
 
30.10.20 19 ÇARŞAMBA
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 30.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 30.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
 
01.11.2019  CUMA 
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 01.11.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1