8. HAFTA MAÇ PROGRAMI
Başlık: 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2023-11-12

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  8. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
 
12 .11.2022  CUMATESİ
U 14 PLAYOF BALKAN TERMİKSPOR GÜLÜMSEYEN COCUKLAR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME ANAD BAHCELİEVLER DUMLUPINAR ZAFER 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME ÖZBEKSPOR KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
S AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 13:00 TOKİ STADI
S. AMATÖR BALKAN TERMİKSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 15:00 TOKİ STADI
         
1 AMATÖR KÜME YAYLACIKSPOR DEMİRBİLEKSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR DOMANİÇSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 14:00 DOMANİÇ SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR MUHİPLER FATİH SPOR 12:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DAYINLARSPOR YEŞİLÇAYSPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
 
13.11.2022  PAZAR
 
1 AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜT. ÇİNİSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1 AMATÖR KÜME AĞAÇKÖYSPOR  KÜT. DEMİRSPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 PLAY-OF GÜLÜMSEYEN ÇOCUK TAVŞANLI GRUBU  15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR 1867 SİMAVSPOR 13:00 TOKİ SAHASI
S. AMATÖR Ö. DARE KÖY HİZM SPOR DAĞARDI GEN.LİKSPOR 15:00 TOKİ SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME ASLANAPASPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 12:00 ASLANAOPA SAHASI 
         
S AMATÖR  ALTINTAŞ BLD SPOR TUNÇBİLEK BLD SPOR 15:00 ALTINTAŞ SAHASI 
         
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR BURHANİYE BLD SPOR 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
         
1 AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR GÜZELYURTSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME GÜRAĞAÇSPOR ÇOBANKÖYSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR SARIOT GENÇLİKSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME ÖMERBEYSPOR BEYKÖYSPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME TAV. GENÇLİKSPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME ÇUKURKÖYSPOR ÇARDAKLISPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME ÇUKURCA BLD SPOR COM . ÇAMLICASPOR 11:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME MURATLISPOR DURABEYSPOR 13:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DOMANİÇSPOR BÜKERLERSPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME ALTINKENT BLD SPOR GÖKLER BLD SPOR 10:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR E. GEDİZ BLD GAZİSPOR 12:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZGÜCÜSPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 14 PLAYOF BEYCESPOR BALKAN TERMİKSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
         
15.11.2022  SALI
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR BALKAN TERMİKSPOR 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR ARAGONİT BÜYÜK SAKA 14:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 16 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HZM  HACIKEBİRSPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. DEMİRSPOR 14::00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 16 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TEPECİKSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 16 TAKIMLAR ÇOBAMKÖYSPOR HANIMÇEŞMESPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 16 TAKIMLAR ALTINKENT BLD SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR EMETSPOR BEYCESPOR 13:00 EMET SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİK 1867 SİMAVSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
17.11.2022  PERŞEMBE
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR GÜLMSEYEN ÇOCUKLAR 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR ÖZEL İDARE KÖY HZM 14:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 16 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR ARAGONİT BÜYÜK SAKA KÜT. SERAMİKSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
U 16 TAKIMLAR TEPECİKSPOR ÇOBANKÖYSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 16 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ALTINKENT BLD SPOR 12:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU DAĞARDI GENÇLİKSPOR 11:00 SİMAV SAHASI
U 16 TAKIMLAR 187 SİMAVSPOR EMETSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
U 16 TAKIMLAR BEYCESPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 15:00 SİMAV SAHASI