8. Hafta Maç Programı için tıkla
Başlık: 8. Hafta Maç Programı için tıkla

Tarih: 2019-11-02

Haftanın Maçları

02 .11.2019 CUMARTESİ
 
U 19 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÖEK  Ö.İDARE KÖY HİZM SPOR 02.11.2019 10:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR BLD. KÜTAHYASPOR 02.11.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİ Ö.İDARE KÖY HMZ SPOR 02.11.2019 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 02.11.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 02.11.2019 10:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR TERMİKSPOR 02.11.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYANHJ AZOT KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 02.11.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 02.11.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR DEMİRBİLEKSPOR 02.11.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR AKINCILARSPOR 02.11.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 02.11.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TEPECİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 02.11.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 14 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 02.11.2019 14:00 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR EMET GENÇLİKSPOR ALTINKENT BLD. SPOR 02.11.2019 14:00 EMET SAHASI
U 14 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU 1867 SİMAVSPOR 02.11.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
 
03.11 2019 PAZAR
 
S AMATÖR HACKEBİRSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 03.11.2019 14:00 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK  ZIĞRASPOR 03.11.2019 11:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 30 AĞUSTOSSPOR AĞAÇKÖYSPOR 03.11.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 1977 VEFASPOR ALAYUNTSPOR 03.11.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR DPÜ SPOR 03.11.2019 10:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜMAŞSPOR KÜT. DEMİRSPOR 03.11.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY ÖZBEKSPOR 03.11.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR SİNERKÖY GENÇLİK 03.11.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR DPÜ SPOR 1867 SİMAVSPOR 03.11.2019 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
1 AMATÖR ASLANAPASPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 03.11.2019 14:00 ASLANAPA  SAHASI
1 AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR ALTINTAŞ BLD. SPOR 03.11.2019 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR YEŞİLKÖYSPOR 03.11.2019 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
S AMATÖR AKINCILARSPOR TAV. MOYMULSPOR 03.11.2019 11:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 03.11.2019 13:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR BAĞLIKSPOR ÇOBANKÖYSPOR 03.11.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR ÇARDAKLISPOR BOZBELENLİLERSPOR 03.11.2019 15:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR BEYKÖYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 03.11.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR HANIMÇEŞMESPOR ÇUKURKÖYSPOR 03.11.2019 15:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR TUNÇBİLEK BLD. SPOR AYVALISPOR 03.11.2019 14:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR MURATLISPOR DOM. KARAKÖYSPOR 03.11.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR DOM .ÇAMLICASPOR ÇUKURÇA BLD. SPOR 03.11.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR ALTINKENT BLD SPOR MUHİPLER FATİHSPOR 03.11.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR GEDİZ GENÇLİKSPOR EMETBORTSPOR 03.11.2019 15:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR HİSARCIK BLD SPOR DAYINLARSPOR 03.11.2019 14:00 HİSARCIK SAHASI
1 AMATÖR EYNALSPOR DEMİRCİKÖSPOR 03.11.2019 13:00 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR BEYCESPOR KINIKSPOR 03.11.2019 15:00 SİMAV SAHASI