11. Hafta maç programı
Başlık: 11. Hafta maç programı
Tarih: 2023-11-25
Haftanın Maçları
Tarih: 2023-11-25
Haftanın Maçları
11. HAFTA MAÇ PROGRAMI | ||||
25 .11.2023 CUMARTESİ | ||||
U 18 TAKIMLAR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | KÜTAHYA DEMİRSPOR | 11:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | E.Ç.DEVLET HST. SPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | BALKAN TERMİKSPOR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 14 PLAY-OF | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 16:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
SÜPER AMATÖR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | TUNÇBİLEK BLD SPOR | 15:00 | TOKİ SAHASI |
U 18 TAKIMLAR | HANIMÇEŞMESPOR | TAV. ERDEM GENÇLİK | 12:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
YURTLAR ARASI | YESEVİ YURDU | TAV. ARSLANBEY YURDU | 14:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 18 TAKIMLAR | GEDİZ GENÇLİKSPOR | DAYINLARSPOR | 12:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
U 18 TAKIMLAR | ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR | ALTINKENT BLD SPOR | 14:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
U 18 TAKIMLAR | HİSARCIK BLD SPOR | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | 14:00 | HİSARCIK İLÇE SAHASI |
U 18 TAKIMLAR | DAĞARDI GENÇLİKSPOR | BEYCESPOR | 12:00 | SİMAV İLÇE STADI |
YURTLAR ARASI | SİMAV YURDU | HAZER DİNARİ YURDU | 14:00 | SİMAV İLÇE STADI |
26.11.2023 PAZAR | ||||
1. AMATÖR KÜME | KÜTAHYA CEZAEVİSPOR | AND BAHÇELİEVLER | 11:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
1. AMATÖR KÜME | KÜTAHYA ÇİNİSPOR | AĞAÇKÖYSPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
1. AMATÖR KÜME | KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR | KÜTAHYA ÇAMLICASPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
1. AMATÖR KÜME | İSAKÖYSPOR | 1977 VEFASPOR | 11:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | KÜTAHYA DEMİRSPOR | ALAYUNTSPOR | 13:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | 30 AĞUSTOSSPOR | REZA ALİBEYKÖYSPOR | 15:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
SÜPER AMATÖR | BALKAN TERMİKSPOR | ALTINTAŞ BLD SPOR | 12:00 | TOKİ SAHASI |
BAL LİGİ | ÖZEL İDARE KÖY HİZM | TEPECİKSPOR | 15:00 | TOKİ SAHASI |
SÜPER AMATÖR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 1867 SİMAVSPOR | 15:00 | YEŞİLAY SAHASI |
1 AMATÖR KÜME | DUMLUPINAR ZAFER | KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR | 14:00 | DUMLUPINAR İLÇE SAH. |
BAL LİG | TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR | TİRE 2021 FK | 14:00 | TAVŞANLI ADA SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR | BEYKÖYSPOR | 13:00 | CEMİL SARI FEDAİ SAH |
1. AMATÖR KÜME | ÇARDAKLISPOR | TAVŞANLI GENÇİKSPOR | 15:00 | CEMİL SARI FEDAİ SAH |
SÜPER AMATÖR | TAVŞANLI MOYMULSPOR | SARIOT GENÇLİKSPOR | 13:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
SÜPER AMATÖR | AKINCILARSPOR | ASLANAPASPOR | 15:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
1. AMATÖR KÜME | DEMİRBİLEKSPOR | SÜLYESPOR | 11:00 | FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | GÜZELYURTSPOR | TAV. GENÇLERGÜCÜ | 13:00 | FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | DWEWBOYU YAĞMURLU | ÇOBANKÖYSPOR | 15:00 | FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI |
1 AMATÖR KÜME | BÜKERLERSPOR | MURATLISPOR | 12:30 | DOMANİÇ İLÇE STADI |
SÜPER AMATÖR | DOMANİÇSPOR | ÇAVDARHİSARSPOR | 15:00 | DOMANİÇ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR | YEŞİLÇAYSPOR | 11:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | GEDİZGÜCÜSPOR | GÖKLER BLD SPOR | 13:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
SÜPER AMATÖR | DAYINLARSPOR | HACIKEBİRSPOR | 15:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | ERDOĞMUŞSPOR | ALTINKENT BLD SPOR | 12:30 | ESKİ GEDİZ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | E. GEDİZ BD. GAZİSPOR | GEDİZ GENÇLİKSPOR | 15:00 | ESKİ GEDİZ SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | EMET GENÇLERBİRLİĞİ | HİSARCIK BLD SPOR | 15:00 | EMET İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | SAVCILARSPOR | YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR | 11:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | DEMİRCİKÖYSPOR | EMETBORSPOR | 13:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | SÖĞÜT GENÇLİKSPOR | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | 15:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | NAŞASPOR | SİMAV DARICI SPOR | 11:30 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
29 .11.2023 ÇARŞAMBA | ||||
U 18 TAKIMLAR | KÜTAHYA DEMİRSPOR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | 14:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | KÜTAHYA PINARSPOR | BALKAN TERMİKSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 TAKIMLAR | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | DAĞARDI GENÇLİKSPOR | 15:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | ALTINKENT BLD SPOR | GEDİZ GENÇLİKSPOR | 11:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | GEDİZGÜCÜSPOR | E. GEDİZ BLD GAZİSPOR | 13:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | GÖKLER BLD SPOR | MUHİPLER FATİHSPOR | 15:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | YEŞİLÇAYSPOR | ERDOĞMUŞSPOR | 15:00 | YEŞİLÇAY SAHASI |
30 .11.2023 PERŞEMBE | ||||
1. AMATÖR KÜME | SİMAV DARICISPOR | SAVCILARSPOR | 13:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR | EMET GENÇLERBİRLİĞİ | 15:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1. AMATÖR KÜME | DEMİRCİKÖYSPOR | SÖĞÜT GENÇLİKSPOR | 13:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | NAŞASPOR | 15:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
1. AMATÖR KÜME | EMETBORSPOR | HİSARCIK BLD SPOR | 15:00 | EMET İLÇE STADI |