29. Hafta Maç programı
Başlık: 29. Hafta Maç programı

Tarih: 2024-04-06

Haftanın Maçları

29. HAFTA MAÇ PROGRAMI
06.04 .2024  CUMARTESİ 
U 15 TAKIMLAR KÜTAHYA PINARSPOR ÖZEL İDARE KÖY HZM. 11:00 30 AĞUSTOS SAHASI
U 15 TAKIMLAR KÜTAHYA ÇAKIRSAZSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 12:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYA PINARSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 14:00 30 AĞUSTOS SAHASI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 15:30 30 AĞUSTOS SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR REZA ALİBEYKÖYSPOR KÜTAHYA SERAMİKSPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 15 TAKIMLAR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR BALKAN TERMİKSPOR 12:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYA SERAMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 17 TAKIMLAR BALKAN TERMİKSPOR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 15:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR TEPECİKSPOR AKINCILARSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 15 TAKIMLAR DOMANİÇSPOR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 12:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 17 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TEPECİKSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 17 TAKIMLAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR TAVŞANLI ERDEM GENÇİK 15:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 15 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13:00 GEDİZ İLÇE SAHASI
U 17 TAKIMLAR ULUOMAK 1 EYLÜLSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 15:30 GEDİZ İLÇE SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR BEYCESPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 12:00 SİMAV İLÇE SAHASI
U 17 TAKIMLAR BEYCESPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 14:00 SİMAV İLÇE SAHASI
U 17 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 15:30 SİMAV İLÇE SAHASI
07 .04 .2024  PAZAR 
3. PORF LİG BELD KÜTAHYASPOR FATSA BELEDİYESPOR 15:00 DUMLUPINAR STADI
         
BAL LİGİ ÖZEL İDARE KÖY HZM.  TİRE 2021  SPOR 15:00 TOKİ SAHASI
         
BAL LİGİ TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR ARARLIK GENÇLİKSPOR 15:00 TAVŞANLI ADA STADI
         
1. AMTR PLAY-OF MURATLISPOR ÇOBANKÖYSPOR 14:00 DOMANİÇ İLÇE SAHASI
         
S. AMTR PLAY-OF DAĞARDI GENÇLİKSPOR DOMANİÇSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
14.04 .2024  PAZAR
2 AMATÖR KÜME ZIĞRASPOR KÜTAHYA LİDERSPOR 12:00 30 AĞUSTOS  STADI 
2 AMATÖR KÜME KÜTAHYA PINARSPOR ÖZBEKSPOR 14:00 30 AĞUSTOS  STADI 
2 AMATÖR KÜME SİNERKÖY GENÇLİK AİLE SOSYAL POLTİKALAR 16:00 30 AĞUSTOS  STADI 
         
2 AMATÖR KÜME PARMAKÖREN GENÇLİK E.Ç.DEVLET HST. SPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
2 AMATÖR KÜME KÜTAHYA PERLİSPOR KÜTAHYA ÇAYIRBAŞISPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
2 AMATÖR KÜME SİMAV KESTELSPOR SİMAV KINIKSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
         
2 AMATÖR KÜME YENİKÖYSPOR ŞAPHANESPOR 14:00 SİMAV ÇİTGÖL  SAHASI
16 .04 .2024  SALI  
U 15 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR BEYCESPOR 15:00 GEDİZ İLÇE SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 15:00 SİMAV SAHASI
17.04 .2024  ÇARŞAMBA 
U 15 TAKIMLAR KÜTAHYA SERAMİKSPOR KÜTAHYA PINARSPOR 14:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 15 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR REZA ALİBEYKÖYSPOR 16:00 30 AĞUSTOS SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR BALKAN TERMİKSPOR KÜTAHYA ÇAYIRSAZSPOR 14:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 15 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HZM.  KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TEPECİKSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 15 TAKIMLAR AKINCILARSPOR DOMANÇSPOR 15:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 17 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 17:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
18 .04 .2024  PERŞEMBE 
U 15 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR DAYINLARSPOR 15:00 GEDİZ İLÇE SAHASI
         
U 15 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİK SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 15:00 SİMAV SAHASI