38. Hafta Maç programı
Başlık: 38. Hafta Maç programı

Tarih: 2024-06-22

Haftanın Maçları

38 HAFTA MAÇ PROGRAMI
                            22 .06 .2024  CUMARTESİ     
U 13 TAKIMLAR  AND BAHÇELİEVLER GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 17:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 13 TAKIMLAR  KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 1977 VEFASPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  ÖZBEKSPOR BALKAN TERMİKSPOR 17:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 13 TAKIMLAR  KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 19:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  AKINCILARSPOR DOMANİÇSPOR 17:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 13 TAKIMLAR  TAV. MOYMULSPOR ÇUKURKÖSPOR 19:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 13 TAKIMLAR  GÖKLER BLD SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 18:00 GEDİZ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  1867 SİMAVSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 17:30 SİMAV SAHASI
U 13 TAKIMLAR  ŞAPHANE SPOR BEYCESPOR 19:00 SİMAV SAHASI
  23.06 .2024  PAZAR     
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA SERAMİKSPOR KÜT. METREPOLSPOR 17:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA DEMİRSPOR AND BAHÇELİEVLER 17:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
U 12 TAKIMLAR  KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR AİLE SOSYAL POLİTİKA 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA TURKUAZSPOR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA ÇİNİSPOR BALKAN TERMİKSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA ÇAMLICASPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
2. AMATÖR KÜME KIZILÇUKURSPOR YAYLACIKSPOR 15:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
2. AMATÖR KÜME TAV. ERDEM GENÇLİK AYVALISPOR 17:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
2. AMATÖR KÜME DAĞÇEŞMESPOR DERBENTSPOR 17:30 FEVZİ COŞGUN SAH.
         
U 12 TAKIMLAR  TAV. ERDEM GENÇLİK TAV. ANADOLUSPOR 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  TAV. GENÇLİKSPOR ÇUKURKÖYSPOR 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
         
U 12 TAKIMLAR  AKINCILARSPOR TAV. İDMANYURSUSPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  TAV. MOYMULSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
         
U 12 TAKIMLAR  GÖKLER BLD SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 18:00 GEDİZ SAHASI 1
         
U 12 TAKIMLAR  ŞAPHANESPOR 1867 SİMAVSPOR 18:00 SİMAV SAHASI  
U 12 TAKIMLAR  DAĞARDI GENÇLİKSPOR BEYCESPOR 19:00 SİMAV  SAHASI 
  25.06 .2024  SALI    
U 13 TAKIMLAR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR AND BAHÇELİEVLER 17:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT. METREPOLSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYA ÇİNİSPOR BALKAN TERMİKSPOR 17:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 13 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ 19:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 12 TAKIMLAR  ÇUKURKÖYSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 18:30 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
U 13 TAKIMLAR  ŞAPHANE SPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 17:30 SİMAV SAHASI
U 13 TAKIMLAR  1867 SİMAVSPOR BEYCESPOR 19:00 SİMAV SAHASI
  26.06 .2024  ÇARŞAMBA     
U 12 TAKIMLAR  ANAD BAHÇELİEVLER KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA GAYBİEFENDİ KÜTAHYA ÇİNİSPOR 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
U 12 TAKIMLAR  BALKAN TERMİKSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA ÇAMLICASPOR KÜTAHYA TURKUAZSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
U 12 TAKIMLAR  TAV. ANADOLUSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  TAV. İDMANYURDUSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
U 12 TAKIMLAR  ÇUKURKÖYSPOR HANIMÇEŞMESPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  TAV. 3 EYLÜLSPOR AKINCILARSPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
U 12 TAKIMLAR  GÖKLER BLD SPOR DAYINLARSPOR 18:00 GEDİZ SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 19:00 GEDİZ SAHASI 2
U 12 TAKIMLAR  BEYCESPOR EYNALSPOR 17:00 SİMAV SAHASI  
U 12 TAKIMLAR  1867 SİMAVSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 18:00 SİMAV  SAHASI 
  27. 06 .2024  PERŞEMBE    
U 12 TAKIMLAR  AİLE SOSYAL POLİTİKA KÜTAHYA SERAMİKSPOR 18:30 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜT. METREPOLSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 18:30 30 AĞUSTOS SAHASI 2