39. Hafta Maç programı
Başlık: 39. Hafta Maç programı

Tarih: 2024-06-29

Haftanın Maçları

39 HAFTA MAÇ PROGRAMI
  29 .06 .2024  CUMARTESİ     
U 13 TAKIMLAR  BALKAN TERMİKSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  KÜT. METREPOLSPOR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 17:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 13 TAKIMLAR  GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 1977 VEFASPOR 19:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  TAV. ERDEM GENÇLİK DOMANİÇSPOR 17:30 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
U 13 TAKIMLAR  ÇUKURKÖYSPOR TAV. İDMANYURDUSPOR 19:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
U 13 TAKIMLAR  AKINCILARSPOR TAVŞANLI MOYMULSPOR 19:00 FEVZİ COŞGUN SAHASI 
         
U 13 TAKIMLAR  GÖKLER BLD SPOR DAYINLARSPOR 17:30 GEDİZ SAHASI
U 13 TAKIMLAR  GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 19:00 GEDİZ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 1867 SİMAVSPOR 19:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI 
  30.06 .2024  PAZAR     
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA SERAMİKSPOR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜT.METREPOLSPOR AND BAHÇELİEVLERSPOR 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA GAYBİEFENDİ BALKAN TERMİKSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA TURKUAZSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
2. AMATÖR KÜME YAYLACIKSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 18:00 S.TEVFİK OKYAYUZ SAH.
         
2. AMATÖR KÜME AYVALISPOR BAŞKÖYSPOR 18:00 FEVZİ COŞGUN SAH.
         
U 12 TAKIMLAR  AKINCILARSPOR TAVŞANLI MOYMULSPOR 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  HANIMÇEŞMESPOR TAV. ANADOLUSPOR 18:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
         
U 12 TAKIMLAR  TAV. ERDEM GENÇLİK TAV. 3 EYLÜLSPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 1
U 12 TAKIMLAR  TAVŞANLI GENÇLİKSPOR TAV. İDMANYURDUSPOR 19:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH. 2
         
U 12 TAKIMLAR  ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR DAYINLARSPOR 18:30 GEDİZ SAHASI 1
  01.07 .2024 PAZARTESİ    
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR ANAD. BAHÇELİEVLER 17:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 13 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜ. MTREPOLSPOR 19:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
  02.07 .2024  SALI    
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ BALKAN TERMİKSPOR 17:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 13 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI
         
BAYAN FUTBOL İNEGÖL SPOR SOMASPOR 16:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR DAYINLARSPOR 18:30 GEDİZ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  1867 SİMAVSPOR ŞAPHANESPOR 18:30 SİMAV SAHASI
  03.07 .2024  ÇARŞAMBA     
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA ÇAMLICASPOR BALKAN TERMİKSPOR 18:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
U 12 TAKIMLAR  KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR KÜT. METREPOLSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 1
U 12 TAKIMLAR  KÜTAHYA SERAMİKSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI 2
         
U 12 TAKIMLAR  1867 SİMAVSPOR BEYCESPOR 18:00 SİMAV SAHASI  
  04. 07 .2024  PERŞEMBE    
U 13 TAKIMLAR AND. BAHÇELİEVLER KÜT. METREPOLSPOR 17:30 30 AĞUSTOS SAHASI
U 13 TAKIMLAR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 19:00 30 AĞUSTOS SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ 19:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 13 TAKIMLAR  S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR BEYCESPOR 19:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI