2023/2024 Vali Ali ÇELİK Sezonu başlıyor ( maç programı için tıkla )

16 .09.2023  CUMARTESİ 
U 11 TAKIMLAR ASLANAPASPOR BALKAN TERMİKSPOR 15:00 30 AĞUSTOS  STADI 1
         
U 11 TAKIMLAR KÜTAHYA ÇİNİSPOR K.B.S. MAVİ ŞİMŞEKSPOR 16:00 30 AĞUSTOS  STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜTAHYA DEMİRSPOR KÜT.METROPOLSPOR 16:00 30 AĞUSTOS  STADI 2
U 11 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA TURKUAZSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ KÜTAHYA SERAMİKSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI 2
         
U 11 TAKIMLAR TAVŞANLI MOYMULSPOR ÇUKURKÖYSPOR 16:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 1
U 11 TAKIMLAR TAVŞANLI İDMANYURDU TAVŞANLI ANADOLUSPOR 16:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
U 11 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR AKINCILARSPOR 17:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 1
U 11 TAKIMLAR TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 17:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
         
U 11 TAKIMLAR ALTINKENT BLD SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 17:00 GEDİZ SAHASI 1
U 11 TAKIMLAR GEDİZGÜCÜSPOR DAYINLARSPOR 17:00 GEDİZ SAHASI 2
         
U 11 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 17:00 SİMAV SAHASI 1
U 11 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR BEYCESPOR 17:00 SİMAV SAHASI 2
17.09.2023  PAZAR
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ KÜTAHYA SERAMİKSPOR 15:30 30 AĞUSTOS  STADI 1
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KÜTAHYA PINARSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI 2
         
U 14 TAKIMLAR K.B.S. MAVİ ŞİMŞEKSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 15:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYA LİDERSPOR BALKAN TERMİKSPOR 17:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK AKINCILARSPOR 15:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 14 TAKIMLAR TAVŞANLI  İDMANYURDU ÇUKURKÖYSPOR 17:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR TAVŞANLI MOYMULSPOR HANIMÇEŞMESPOR 17:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR ÇUKURCA BLD SPOR SARIOT GENÇLİKSPOR 15:30 DOMANİÇ SAHASI
U 14 TAKIMLAR MURATLISPOR DOMANİÇSPOR 17:00 DOMANİÇ SAHASI
         
U 14 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ALTINKENT BLD SPOR 14:00 GEDİZ SAHASI   
U 14 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 15:30 GEDİZ SAHASI
U 14 TAKIMLAR GEDİZCÜCÜSPOR GÖKLER BLD SPOR 17:00 GEDİZ SAHASI   
         
U 14 TAKIMLAR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR BEYCESPOR 15:30 SİMAV SAHASI 
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 17:00 SİMAV SAHASI 

Toplam Okuma: 1530