SÜPER AMATÖR VE 1. AMATÖR MAÇ PRORAMI YAYINLANDI

4. HAFTA MAÇ PROGRAMI
07 .10.2023  CUMARTESİ 
U 14 TAKIMLAR BALKAN TERMİKSPOR KÜTAHYA LİDERSPOR 15:00 30 AĞUSTOS  STADI 
U 11 TAKIMLAR KÜT.METREPOLSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI 1
U 11 TAKIMLAR BALKANN TERMİKSPOR KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 17:00 30 AĞUSTOS  STADI 2
         
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR 14:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYA SERAMİKSPOR KÜTAHYA GAYBİEFENDİ 15:30 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYA PINARSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 17:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
U 11 TAKIMLAR TAVŞANLI MOYMULSPOR TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR 16:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 1
U 11 TAKIMLAR TAVŞANLI ANADOLUSPOR HANIMÇEŞMESPOR 16:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
U 11 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.ERDEM GENÇLİK 17:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 1
U 11 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TAVŞANLI İDMANYURDU 17:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 2
         
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. İDMANYURDUSPOR 12:30 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR ÇUKURKÖYSPOR 14:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 14 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TAVŞANLI MOYMULSPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
U 11 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13:30 GEDİZ SAHASI   
U 14 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR DAYINLARSPOR 15:30 GEDİZ SAHASI   
         
U 11 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 1867 SİMAV SPOR 13:30 SİMAV SAHASI 
U 14 TAKIMLAR YEMİŞLİ GENÇLİKSPOR 1867 SİMAVSPOR 15:30 SİMAV SAHASI 
U 14 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİKSPOR BEYCESPOR 17:00 SİMAV SAHASI 
08.10.2023  PAZAR
SÜPER AMATÖR HACIKEBİRSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 13:00 TOKİ SAHASI 
SÜPER AMATÖR BALKAN TERMİKSPOR KÜTAHYA SERAMİKSPOR 15:00 TOKİ SAHASI 
         
1. AMATÖR KÜME REZA ALİBEYKÖYSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 11:00 30 AĞUSTOS  STADI 
1. AMATÖR KÜME ALAYUNTSPOR KÜTAHYA DEMİRSPOR 13:00 30 AĞUSTOS  STADI 
1. AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇAMLICASPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 15:00 30 AĞUSTOS  STADI 
         
1. AMATÖR KÜME AĞAÇKÖYSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
1. AMATÖR KÜME KÜT. ÇAKIRSAZSPOR DUM. ZAFERSPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
1. AMATÖR KÜME KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR İNKÖY ENGİNSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ SAHASI
         
1. AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR İSAKÖYSPOR 13:00 YEŞİLAY SAHASI 
1. AMATÖR KÜME ANADOLU BAHCELİEVLER KÜTAHYA CEZAEVİSPOR 15:00 YEŞİLAY SAHASI 
         
SÜPER AMATÖR ASLANAPA SPOR DAĞARDI GENÇLİKSPOR 15:00 ASLANAPA  İLÇE STADI
         
SÜPER AMATÖR ALTINTAŞ BLD SPOR DOMANİÇSPOR 15:00 ALTINTAŞ İLÇE STADI
         
1. AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR TAVŞANLI GENÇLİKSPOR 11:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 
1. AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR TAVŞANLI 3 EYLÜLSPOR 13:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 
1. AMATÖR KÜME DEREBOYU YAPMURLU ÇARDAKLISPOR 15:00 CEMİL SARI FEDAİ SAH 
         
SÜPER AMATÖR TUNÇBİLEK BLD SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
SÜPER AMATÖR TAV. MOYMULSPOR DAYINLARSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1. AMATÖR KÜME HANIMÇEŞMESPOR TAVŞANLI GENÇLERGÜCÜ 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1. AMATÖR KÜME SÜLYESPOR KURUÇAYSPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1. AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR GÜZELYURTSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
SÜPER AMATÖR SARIOT GENÇLİKSPOR BEYCESPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE STADI
         
1. AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 11:00 GEDİZ İLÇE STADI
1. AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR YEŞİLÇAYSPOR 13:00 GEDİZ İLÇE STADI
1. AMATÖR KÜME GEDİZGÜCÜ SPOR ALTINKENT BLD SPOR 15:00 GEDİZ İLÇE STADI
         
1. AMATÖR KÜME ESKİ GEDİZ BLGAZİSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 15:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
         
1. AMATÖR KÜME EMET GENÇLERBİRLİĞİ SİMAV DARICASPOR 15:00 EMET  İLÇE STADI
         
1. AMATÖR KÜME HİSARCIK BLD SPOR DEMİRCİKÖYSPOR 15:00 HİSARCIK İLÇE STADI
         
1. AMATÖR KÜME NAŞASPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 11:00 SİMAV İLÇE STADI
1. AMATÖR KÜME SAVCILARSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 13:00 SİMAV İLÇE STADI
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR ÇUKURKÖYSPOR 15:00 SİMAV İLÇE STADI

Toplam Okuma: 1858