11. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 11. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-11-13

Haftanın Maçları

23 .11.2019 CUMARTESİ
 
S. AMATÖR Ö.İDARE KÖY HİZM HACIKEBİRSPOR 23.11.2019 15:00 TOKİ STADI 1
U 19 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 23.11.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÇEK  ÖZBEKSPOR 23.11.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 23.11.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 23.11.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞAYAN AZOT E.Ç. DEVLET HST. SPOR 23.11.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 23.11.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR TERMİKSPOR 23.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. MOYMULSPOR 23.11.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 23.11.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 23.11.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
 
24.11 2019 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD. KÜTAHYASPOR BOZÜYÜK VİTRASPOR 24.11.2019 14:00 HALİL AKKAŞ
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 24.11.2019 13:00 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 24.11.2019 15:00 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR KÜMAŞSPOR ALTINTAŞ BLD. GENÇLİK 24.11.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR AĞAÇKÖYSPOR ALAYUNTSPOR 24.11.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 24.11.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 1977 VEFASPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 24.11.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK ÇAVDARHİSARSPOR 24.11.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ÖZBEKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 24.11.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR ZIĞRASPOR 24.11.2019 14:00 YEŞİLAY SAHASI
1 AMATÖR ASLANAPASPOR 30 AĞUSTOSSPOR 24.11.2019 14:00 ASLANAPA SAHASI
S. AMATÖR AKINCILARSPOR DPÜ SPOR 24.11.2019 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S. AMATÖR TAV. MOYMULSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 24.11.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR BEYKÖYSPOR BAĞLIKSPOR 24.11.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR HANIMÇEŞMESPOR TUNÇBİLEK BLD. SPOR 24.11.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR ÇUKURKÖYSPOR BOBELENLİLERSPOR 24.11.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR ÇARDAKLISPOR AYVALISPOR 24.11.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR GÜRAĞAÇSPOR DAĞÇEŞMESPOR 24.11.2019 14:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DAYINLARSPOR ALTINKENT BLD SPOR 24.11.2019 14:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR ESKİ GEDİZ BLD GAZİ GEDİZ GENÇLİKSPOR 24.11.2019 14:00 ESKİ GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR EMETBORSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 24.11.2019 14:00 EMET SAHASI
1 AMATÖR BEYCESPOR EYNALSPOR 24.11.2019 11:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR SAVCILARSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 24.11.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
S .AMATÖR 1867 SİMAVSPOR TEPECİKSPOR 24.11.2019 15:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR DEMİRCİKÖYSPOR 24.11.2019 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI