18 Hafta Maç programı
Başlık: 18 Hafta Maç programı
Tarih: 2024-01-20
Haftanın Maçları
Tarih: 2024-01-20
Haftanın Maçları
18. HAFTA MAÇ PROGRAMI | ||||
20.01 .2024 CUMARTESİ | ||||
U 16 TAKIMLAR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | BALKAN TERMİKSPOR | 11:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
3. LİG BAYAN FUT. | 1922 DUMLUPINAR SPOR | MERİNOS DEMİR YOLU | 12:00 | M. ASIM ALKIŞ SAHASI |
U 16 TAKIMLAR | TEPECİKSPOR | TKİ TAV. LİNYİTSPOR | 11:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 16 TAKIMLAR | AKINCILARSPOR | TAV. ERDEM GENÇLİK | 13:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 18 PLAY-OF | TAV. ERDEM GENÇLİK | BALKAN TERMİKSPOR | 15:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 16 TAKIMLAR | ÇUKURKÖYSPOR | HANIMÇEŞMESPOR | 13:00 | FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI |
U 16 TAKIMLAR | DAYINLARSPOR | GEDİZ GENÇLİKSPOR | 14:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
U 16 TAKIMLAR | BEYCESPOR | ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR | 13:00 | SİMAV İLÇE STADI |
U 18 PLAY-OF | BEYCESPOR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 15:00 | SİMAV İLÇE STADI |
U 18 PLAY-OF | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 14:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
21.01 .2024 PAZAR | ||||
3.PROF LİG | BLD KÜTAHYASPOR | DARICA GENÇLERBİRLİĞİ | 14:00 | DUMLUPINAR STADYUMU |
U 16 TAKIMLAR | Ö.İDARE KÖY HİZM. SPOR | E.Ç.DEVLET HST. SPOR | 12:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
SÜPER AMATÖR | DOMANİÇSPOR | AKINCILARSPOR | 14:00 | TOKİ SAHASI |
SÜPER AMATÖR | ÇAVDARHİSARSPOR | ALTINTAŞ BLD SPOR | 12:30 | ÇAVDARHİSAR SAHASI |
SÜPER AMATÖR | HACIKEBİRSPOR | 1867 SİMAVSPOR | 15:00 | ÇAVDARHİSAR SAHASI |
SÜPER AMATÖR | ÇUKURKÖYSPOR | TAV. MOYMULSPOR | 14:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
1 AMATÖR KÜME | MUHİPLER FATİHSPOR | GÖKLER BLD SPOR | 13:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1 AMATÖR KÜME | GEDİZ GENÇLİKSPOR | ALTINKENT BLD SPOR | 15:00 | GEDİZ İLÇE STADI |
1 AMATÖR KÜME | E. GEDİZ BLD GAZİSPOR | GEDİZGCÜSPOR | 15:00 | ESKİ GEDİZ SAHASI |
1 AMATÖR KÜME | HİSARCIK BLD SPOR | EMETBORSPOR | 13:00 | HİSARCIK İLÇE SAHASI |
1 AMATÖR KÜME | NAŞASPOR | S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR | 11:00 | SİMAV İLÇE STADI |
SÜPER AMATÖR | BEYCESPOR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 13:00 | SİMAV İLÇE STADI |
SÜPER AMATÖR | DAĞARDI GENÇLİKSPOR | BALKAN TERMİKSPOR | 15:00 | SİMAV İLÇE STADI |
1 AMATÖR KÜME | SÖĞÜT GENÇLİKSPOR | DEMİRCİKÖYSPOR | 13:00 | SİMAV ÇİTGÖL SAHASI |
23.01 .2024 SALI | ||||
U 16 TAKIMLAR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 16 TAKIMLAR | E.Ç.DEVLET HST. SPOR | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
24.01 .2024 ÇARŞAMBA | ||||
U 18 PLAY-OF | KÜTAHYA SERAMİKSPOR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 18 PLAY-OF | BALKAN TERMİKSPOR | KBS MAVİ ŞİMŞEKSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 16 TAKIMLAR | AKINCILARSPOR | TEPECİKSPOR | 11:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 16 TAKIMLAR | TAV. ERDEM GENÇLİK | HANIMÇEŞMESPOR | 13:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 18 PLAY-OF | TAV. ERDEM GENÇLİK | BEYCESPOR | 15:00 | S.TEVFİK OKYAVUZ SAH. |
U 16 TAKIMLAR | TKİ TAV. LİNYİTSPOR | ÇUKURKÖYSPOR | 13:00 | FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI |
25.01 .2024 PERŞEMBE | ||||
U 16 TAKIMLAR | BALKAN TERMİKSPOR | E.Ç.DEVLET HST. SPOR | 13:00 | 30 AĞUSTOS STADI |
U 16 TAKIMLAR | Ö.İDARE KÖY HZ. SPOR | KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR | 15:00 | 30 AĞUSTOS STADI |