9. HAFTA MAÇ PROGRAMI
Başlık: 9. HAFTA MAÇ PROGRAMI

Tarih: 2022-11-19

Haftanın Maçları

2022 - 2023   ŞEHİT SANCAKTAR MEHMETCİK SEZONU  9. HAFTA MAÇ PROGRAMI 
19 .11.2022  CUMATESİ
U 16 TAKIMLAR  BALKAN TERMİKSPOR ARAGONİT BÜYÜK SAKA 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME İNKÖY ENGİNSPOR ZIĞRASPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
U 19 GELİŞİM  BLD KÜTAHYASPOR UŞAKSPOR AŞ 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
BAL LİG TEPECİKSPOR BİGASPOR 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
         
1 AMATÖR KÜME TAV. GENÇLERGÜCÜ ÇUKURKÖYSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME ÇARDAKLISPOR  ÖMERBEYSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TEPECİKSPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR HANIMÇEŞMESPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR EMETSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 14:00 EMET SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 14:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
U 16 TAKIMLAR DAĞARDI GENÇLİK BEYCESPOR 12:00 SİMAV SAHASI
U 16 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR S. İDMANYURDUSPOR 14:00 SİMAV SAHASI
20.11.2022  PAZAR
1 AMATÖR KÜME KÜT. GENÇ SHÇEK  E.Ç.DEVLET HST. SPOR 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. CEZAEVİSPOR ÖZBEKSPOR 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR AND BAHÇELİEVLERSPOR 15:00 30 AĞUSTOS STADI
         
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAKIRSAZSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME KÜTAHYA DEMİRSPOR 1977 VEFASPOR 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 AMATÖR KÜME KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR AĞAÇKÖYSPOR 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
         
SÜPER AMATÖR SARIOT GENÇLİKSPOR HACIKEBİRSPOR 12:00 TOKİ SAHASI
SÜPER AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 14:00 TOKİ SAHASI
         
SÜPER AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR HİSARCIK BLD SPOR 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DUM. ZAFERSPOR ALAYUNTSPOR 15:00 DUMLUPINAR SAHASI
         
BAL LİGİ AKINCILARSPOR ETİSPOR 14:00 TAV. ADA STADYUMU 
         
1 AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 11:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
1 AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR YAYLACIKSPOR 13:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
SÜPER AMATÖR TUNÇBİLEK BLD SPOR TAV. MOYMULSPOR 15:00 S.TEVFİK OKYAVUZ SAH.
         
1 AMATÖR KÜME TAV. 3 EYLÜLSPOR GÜRAĞAÇSPOR 11:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME BAĞLIKSPOR HANIMÇEŞMESPOR 13:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
1 AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 15:00 FEVZİ ÇOŞGUN SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME DOM. KARAKÖUYSPOR MURATLISPOR 11:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME DURABEYSPOR DOMANİÇSPOR 13:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME BÜKERLERSPOR ÇUKURCA BLD SPOR 15:00 DOMANİÇ İLÇE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİHSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 10:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL ALTINKENT BLD SPOR 12:30 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
1 AMATÖR KÜME GÖKLER BLD SPOR DAYINLARSPOR 15:00 GEDİZ BELEDİYE  SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME E. GEDİZ BL GAZİSPOR GEDİZGÜCÜSPOR 12:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
         
1 AMATÖR KÜME YEŞİLÇAYSPOR ERDOĞMUŞSPOR 15:00 YEŞİLÇAY SAHASI 
         
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 13:00 SİMAV SAHASI
SÜPER AMATÖR DAĞARDI GENÇLİK BALKAN TERMİKSPOR 15:00 SİMAV SAHASI